Ruszyły zapisy na IV edycję Kursu Trenerów Nauki!

Kurs Trenerów Nauki

Czy wiesz, kim są trenerzy nauki? W jaki sposób pracują? Jakie mają kwalifikacje? O certyfikację trenera nauki może ubiegać się każdy naukowiec, który pragnie być dobrym dydaktykiem i pracować zarówno na uczelni, jak i poza nią. Społeczność TN istnieje w Polsce od dwóch lat i skupia naukowców wielu dziedzin, pracujących na uczelniach, w instytucjach i firmach w kraju i za granicą.

Kurs Trenerów Nauki to pierwsze w Polsce szkolenie trenerskie kierowane do naukowców. Do uczestnictwa zapraszamy osoby pragnące dzielić się wiedzą naukową i pracujące zarówno w świecie akademickim, jak i poza nim.

Dydaktyka aktywna, czyli przekazywanie wiedzy i umiejętności za pomocą metod trenerskich, jest znana i stosowana w biznesie od kilkudziesięciu lat. Kurs Trenerów Nauki to pierwsze zajęcia trenerskie skierowane do naukowców, odpowiadające potrzebie pracy ze studentami i środowiskiem nauki w sektorze publicznym oraz prywatnym.

Dla osób zainteresowanych certyfikacją trenera nauki, dwa obowiązkowe zjazdy odbędą się w dniach 3-4 oraz 24-25 marca.

Zasady rekrutacji, wraz z pełną ofertą, znajdują się pod linkiem:

www.trenernauki.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, rozwijać się jako dydaktyk i trener, zapraszamy do uczestnictwa w Kursie. Jeśli jeszcze się wahasz, zachęcamy do kontaktu i rozmowy.