Warsztaty „Lider innowacji w praktyce” | 20 września 2017

Lider innowacji w praktyce

Jak wygrywać dzięki innowacji? Czy to jest możliwe?

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w autorskim warsztacie Pawła Motyla – jedynego Polaka wybranego przez Marshalla Goldsmitha do projektu 15 Coaches. Dzięki temu półtoragodzinnemu spotkaniu zyskacie Państwo nową perspektywę i zdobędziecie praktyczne umiejętności, które pomogą realizować ambitne cele.

Podczas warsztatów poruszone zostaną poniższe tematy:

  • Zdradliwa pułapka sukcesu, czyli co zabija innowacyjność w firmie i jak się przed tym uchronić?
  • The Marshmallow Challenge: czego o budowaniu zespołów i planowaniu możesz się nauczyć dzięki surowemu spaghetti, metrowi taśmy i piance?
  • Znajdź swój EXCOMM i przekonaj się, dlaczego warto doceniać w swoim otoczeniu krytykantów i „adwokatów diabła”.
  • Trzy kroki do bardziej innowacyjnej organizacji: dlaczego powinieneś otwarcie wspierać i kreować kulturę innowacji w swojej firmie?
  • Podejmowanie decyzji przy niepełnych informacjach lub przy ich nadmiarze: jak zyskać pewność w niepewnych czasach i dokonywać trafnych wyborów?

OFERTA SPECJALNA:

Udział w warsztatach jest odpłatny. Jednak wszystkim osobom, które zapiszą się na powyższe wydarzenie za pośrednictwem Klastra LifeScience Kraków gwarantujemy zniżkę u organizatorów konferencji – cena za warsztaty będzie wynosić 250 zł netto/osobę!
Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z opcji 2+1 przy cenie 350 zł netto/osobę. To znaczy, że jeżeli zgłoszą Państwo 2 uczestników do udziału w warsztacie, trzeci uczestnik otrzyma wejściówkę w prezencie.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem formularza.

Ponadto przed warsztatem odbędzie się śniadanie biznesowe poświęcone zagadnieniom związanym z budowaniem zaangażowania wśród pracowników, na które również serdecznie Państwa zapraszamy. Na spotkaniu wystąpią: Adam Bernacki (ekspert ICAN Institute), Ewa Przybylska (dyrektor Progres Permanent Recruitment) oraz Katarzyna Frankowska (PR Manager, Modular Experience, grupa Module Plan).

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Gwarantujemy solidną dawkę praktycznej wiedzy oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatorów.

Zapisz się