„Co w Klastrze piszczy?” 9+ korzyści, dla których warto być Członkiem Klastra

120
Co w Klastrze piszczy

Czego można SOBIE życzyć w Nowym Roku? Oprócz ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI… i tutaj właśnie pojawia się oferta Klastra i zaproszenie na pierwsze w tym roku Drugie Śniadanie VIP Klastra, na którym porozmawiamy o korzyściach, jakie można czerpać z przynależności do Klastra LifeScience Kraków.

Drugie Śniadania VIP Klastra planowane są jako comiesięczne spotkania, dzięki którym, przy pysznym bufecie restauracji Kolanko Nº 6 na krakowskim Kazimierzu, będzie można porozmawiać w gronie osób kluczowych dla Waszej działalności i rozwoju.

Chcemy omawiać kwestie ważne, ciekawe oraz wymagające dyskusji. Proponujemy także, aby sednem spotkań były WASZE TEMATY – jak często mamy okazje poznać opinie VIPów w sprawach, które są dla nas istotne? Może ktoś jeszcze zna i rozważa ten sam problem, a może warto też poznać opinię eksperta? Zdarzy się, że będzie można coś razem załatwić. Czasami wystarczy też zwyczajnie spotkać się i posłuchać „co w Klastrze piszczy”.

Pierwsze w tym roku, DRUGIE ŚNIADANIE VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW, poświęcimy dyskusji nt. NOWEJ OFERTY KLASTRA.

Poszukamy również odpowiedzi na pytanie: w jakiej formule, w jakim gronie i z jakimi tematami warto spotykać się na wspólnych Śniadaniach.

Na Śniadania VIP zapraszamy przede wszystkim Członków Klastra LifeScience Kraków oraz chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.

Czekamy na Państwa we wtorek, 23 stycznia 2018 w restauracji Kolanko Nº 6, przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału za pośrednictwem formularza.

Zapisz się


ZASADY DRUGICH ŚNIADAŃ VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW:

  1. Spotykamy się w każdy czwarty wtorek miesiąca, o godzinie 9.00, w Kolanko Nº 6 przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu (najbliższe spotkania: 23 stycznia, 27 lutego, 27 marca).
  2. Udział w spotkaniach biorą wyłącznie Członkowie Klastra LifeScience Kraków, osoby reprezentujące zarząd, władze lub inne organy decyzyjne oraz zaproszeni goście.
  3. Uczestnicy płacą za siebie i swoich gości. Za gości specjalnych zapłacimy z budżetu Klastra.
  4. Koszt śniadania wynosi 25 zł od osoby, płatne elektronicznie przy zgłoszeniu udziału (opcja polecana) lub na miejscu gotówką – dla zainteresowanych wystawimy fakturę za usługi biznesowe.
  5. Tematy ustalamy z wyprzedzeniem 2-3 spotkań. Za każdym razem powiemy krótko, co ważnego dzieje się w Klastrze. Zawsze pozostawimy też czas na „sprawy inne”.

Powyższe zasady mogą zostać uzupełnione lub zmienione – formułę Śniadań chcemy dopasować do oczekiwań uczestników.


Wydarzenie realizowane w ramach działań zdefiniowanych w projekcie ECRI.

ECRI