Jak poprawić jakość życia pacjenta – wyzwania dla branży farmaceutycznej

179
Wyzwania dla branży farmaceutycznej

Serdecznie zapraszamy na kolejne Drugie Śniadanie VIP Klastra Life Science Kraków. Tym razem poruszymy temat poprawy jakości życia pacjenta oraz wyzwań jakie stawiane są branży farmaceutycznej w dzisiejszych czasach. Specjalnie dla Państwa, zaprosiliśmy przedstawicielki firmy Gofarm, firmy specjalizującej się w rozwoju wyrobów medycznych – w tym suplementów diety oraz kosmetyków – Małgorzatę Kmiecik oraz Katarzynę Woźniak.

Nie jest tajemnicą, że rynek farmaceutyczny od wielu już lat uznawany jest za jeden z najbardziej dochodowych i innowacyjnych sektorów w Polsce. Jednak firmom z tej branży stawiane są coraz większe wymagania jak np. innowacyjny wpływ na polepszanie jakości życia społeczeństwa, presja cenowa, poprawa efektywności działania wyrobów – a co za tym idzie zwiększenie wydatków na inwestycje w B+R.

„Aktualny trend w branży to nie tylko terapia zasadnicza produktami leczniczymi, ale też troska o jakość życia pacjenta podczas terapii, zwalczanie ograniczeń w życiu codziennym (w tym również społecznym), dbanie o odpowiednią dietę oraz holistyczne podejście do pacjenta” – tak twierdzą nasze ekspertki.

Coraz częściej słyszymy o mocno zacieśniającej się współpracy farmaceutyczno – kosmetycznej. Jeśli zastanawia Cię ten temat, ciekawią źródła inspiracji oraz doświadczenia związane z rozwojem marki – zapraszamy do udziału w spotkaniu! Nasze Ekspertki opowiedzą również o nowej linii produktów dla pacjenta onkologicznego.

W  programie spotkania nie zabraknie wiadomości z życia Klastra i aktualnych propozycji wspólnych działań. Będzie czas na rozmowy i budowanie nowych relacji. A do tego dobra kawa i pożywne drugie śniadanie.

Serdecznie zapraszamy! Drodzy Partnerzy Klastra LifeScience Kraków! To dla Was organizujemy te spotkania. Przyjdźcie i przyprowadźcie ze sobą nowe twarze! Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi, które wraz z nami chciałyby działać, realizować wspólne idee i projekty. Z góry dziękujemy!

Czekamy na Państwa we wtorek, 26 czerwca 2018 w restauracji Kolanko Nº 6, przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału za pośrednictwem formularza.

Zapisz się


ZASADY DRUGICH ŚNIADAŃ VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW:

  1. Spotykamy się w każdy czwarty wtorek miesiąca, o godzinie 9.00, w Kolanko Nº 6 przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu (kolejne spotkania: 17 kwietnia, 29 maja).
  2. Udział w spotkaniach biorą wyłącznie Członkowie Klastra LifeScience Kraków, osoby reprezentujące zarząd, władze lub inne organy decyzyjne oraz zaproszeni goście.
  3. Uczestnicy płacą za siebie i swoich gości. Za gości specjalnych zapłacimy z budżetu Klastra.
  4. Koszt śniadania wynosi 25 zł od osoby, płatne elektronicznie przy zgłoszeniu udziału (opcja polecana) lub na miejscu gotówką – dla zainteresowanych wystawimy fakturę za usługi biznesowe.
  5. Tematy ustalamy z wyprzedzeniem 2-3 spotkań. Za każdym razem powiemy krótko, co ważnego dzieje się w Klastrze. Zawsze pozostawimy też czas na „sprawy inne”.

Powyższe zasady mogą zostać uzupełnione lub zmienione – formułę Śniadań chcemy dopasować do oczekiwań uczestników.


Wydarzenie realizowane w ramach działań zdefiniowanych w projekcie ECRI

ECRI