Wygrać Talent – czyli jak przyciągnąć i rozwijać potencjał pracowników

205
Wygrać talent

Kolejne, marcowe „Drugie Śniadanie VIP Klastra LifeScience Kraków” dedykujemy – jakże ważnemu dla każdej innowacyjnej firmy – tematowi TALENTÓW. Mając na uwadze Państwa refleksje dotyczące odczuwalnych braków wykwalifikowanych kadr, zaprosiliśmy gościa specjalnego, eksperta w rekrutacji zarówno kadry naukowej jak i menadżerskiej w obszarze life science – Karolinę Jarosińską, Dyrektor Zarządzającą  ExecMind.

„O talentach ciągle się mówi. O walce o talenty ciągle się pisze. Wojna trwa w najlepsze, rozwijane są nowe taktyki. Rośnie presja na wyniki. Biznes wywiera presję na działy HR, działy HR na swoich dostawców…” tak twierdzi Karolina.

A Ty? Wiesz jak „Wygrać Talent?” i „Jak przyciągnąć i rozwijać potencjał pracowników”?

Zidentyfikowanie talentów, odpowiednie pokierowanie ich rozwojem oraz utrzymanie wartościowych osób w szeregach firmy – to najważniejsze wyzwania dla każdego dyrektora personalnego. Jednak – Co zrobić, aby wygrać Talent? Jak zbudować skuteczną strategię przyciągania i rozwijania potencjału osób, z którymi chcemy pracować? Jak zachować rozwagę w wirze walki o talenty? To tylko niektóre z pytań na które odpowie nasz ekspert.

W programie spotkania znajdą się również informacje z życia Klastra i aktualne propozycje wspólnych działań. Będzie czas na rozmowy i budowanie nowych relacji. A do tego dobra kawa i obfite śniadanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Partnerów Klastra LifeScience Kraków. To dla Was organizujemy te spotkania. Przyprowadzajcie ze sobą również osoby, zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi, które wraz z nami chcą działać, realizować wspólne idee i projekty. Z góry dziękujemy!

Czekamy na Państwa we wtorek, 27 marca 2018 w restauracji Kolanko Nº 6, przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału za pośrednictwem formularza.

Zapisz się


ZASADY DRUGICH ŚNIADAŃ VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW:

  1. Spotykamy się w każdy czwarty wtorek miesiąca, o godzinie 9.00, w Kolanko Nº 6 przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu (kolejne spotkania: 17 kwietnia, 29 maja).
  2. Udział w spotkaniach biorą wyłącznie Członkowie Klastra LifeScience Kraków, osoby reprezentujące zarząd, władze lub inne organy decyzyjne oraz zaproszeni goście.
  3. Uczestnicy płacą za siebie i swoich gości. Za gości specjalnych zapłacimy z budżetu Klastra.
  4. Koszt śniadania wynosi 25 zł od osoby, płatne elektronicznie przy zgłoszeniu udziału (opcja polecana) lub na miejscu gotówką – dla zainteresowanych wystawimy fakturę za usługi biznesowe.
  5. Tematy ustalamy z wyprzedzeniem 2-3 spotkań. Za każdym razem powiemy krótko, co ważnego dzieje się w Klastrze. Zawsze pozostawimy też czas na „sprawy inne”.

Powyższe zasady mogą zostać uzupełnione lub zmienione – formułę Śniadań chcemy dopasować do oczekiwań uczestników.


Wydarzenie realizowane w ramach działań zdefiniowanych w projekcie ECRI.

ECRI