Inwestowanie w StartUp’y – wpływ inwestorów na zarządzanie dofinansowaną firmą

893
Inwestowanie w StartUp'y

Wśród nowopowstałych startupów coraz większą rolę odgrywa kapitał prywatnych inwestorów, określanych często mianem Aniołów Biznesu. Zaangażowanie Aniołów Biznesu może przyczynić się do wdrożenia na rynek produktów, usług i technologii młodych przedsięwzięć. Pojawia się jednak pytanie – czy Aniołowie Biznesu mają prawo wpływać na sposób zarządzania firmą, a także podejmowanie kluczowych decyzji?

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Life Science StartUp Scena. Tym razem poruszymy ważną kwestię zewnętrznego finansowania startupów przez inwestorów i ich wpływu na prowadzenie firmy. Co startupy powinny zrobić aby zachować decyzyjność w swoim przedsięwzięciu i nie stracić kontroli nad jego zarządzaniem?

Wszystkie prawdy i mity związane z tym tematem wyjaśni nasz Ekspert Paweł Szydłowski – przedstawiciel funduszu ABAN Fund, specjalista w zakresie komercjalizacji projektów opartych na wiedzy, wywodzących się głównie z branży life science, mający także doświadczenie w inwestycjach w tego typu przedsięwzięcia.

W programie spotkania również: dyskusja panelowa z zaproszonym Gościem, okazja do PITCHOWANIA, czas przeznaczony na networking oraz spotkania face to face. Prowadzącym spotkanie będzie Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Wydarzenie to jest kolejnym z serii spotkań Life Science StartUp Scena, mających na celu umożliwianie, ułatwianie i przygotowanie do podejmowania i rozwijania nowych przedsięwzięć biznesowych (Startupów). To kolejna możliwość dotarcia do właściwych osób, budowania bazy kontaktów i nawiązywania skutecznych relacji w obszarze life science.

Kogo zapraszamy na nasze spotkanie?

  • Innowatorów – poznasz realia i przykłady do naśladowania
  • StartUp’y – dowiesz się, jak nie popełniać (więcej) błędów
  • Inwestorów – poznasz nowe projekty, ocenisz, zadecydujesz o byś albo nie być

Program spotkania:

  • 15:45 – start-up&network
  • 16:00-17:00 – prezentacje ekspertów + panel dyskusyjny
  • 17:00-17:30 – czas na pitchowanie (zgłoś się, korzystaj z okazji!)
  • 17:30-18:00 – networking + spotkania f2f

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy w środę, 17 października od 15:45 do 18.00 | Kolanko Nr. 6 na krakowskim Kazimierzu (ul. Józefa 17).

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza.

Zapisz się


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta Krakowa.

Województwo MałopolskieUrząd Miasta Krakowa


Wydarzenie realizowane w ramach działań zdefiniowanych w projekcie ECRI

ECRI

Poprzedni artykułKonferencja “Największe problemy z RODO”
Następny artykułNowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim