Jak wprowadzać sprawnie i z powodzeniem nowe technologie na rynek?

1083
nowe technologie na rynek

Wprowadzanie nowej usługi czy technologii na rynek, to nieodzowna forma rozwoju firmy. Jednak nie w każdym przypadku jest to zadanie łatwe. Zgodnie z wynikami badań rynkowych większość innowacyjnych pomysłów nie odnosi sukcesu. Jak więc przygotować się do wprowadzenia nowej technologii aby osiągnąć zamierzony cel? Jakich błędów należy unikać?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. “Jak wprowadzać sprawnie i z powodzeniem nowe technologie na rynek?“, na którym omówione zostaną najważniejsze czynniki sukcesu oraz typowe problemy na jakie napotykają startupy podczas wchodzenia na rynek.

Roland Kozłowski (LSBC) – przedstawiciel VC, mający bogate doświadczenie w inwestowaniu w startupy technologiczne – wprowadzi nas do tematu. Omówi najważniejsze kwestie o których nie można zapomnieć wprowadzając nową technologię na rynek oraz zwróci szczególną uwagę na najczęściej popełniane przez startupy błędy w tym zakresie.

Naszym Ekspertem będzie Sebastian Sulma, przedstawiciel firmy Sulma & Sulma, który zdobywał swoje 12 letnie doświadczenie realizując projekty z ponad 20 branż i na 4 kontynentach (od FMCG – poprzez przemysł – do life science), dzięki czemu dobrze rozumie mechanizmy rynków globalnych i lokalnych. Rozwijał sprzedaż w Europie, USA i Afryce Wschodniej.
Jak mówi: “… interesuje mnie generowanie wzrostu sprzedaży na poziomie ponad 200%, bo na inny szkoda czasu“. W biznesie jest zwolennikiem idei Open Innovation, promotorem sprzedaży konsultatywnej i inicjatorem akcji #DawajCośOdSiebie swojej społeczności.

Planujesz wprowadzić swoją technologię na rynek? Nie do końca wiesz od czego powinieneś zacząć? Zmagasz się z wewnętrznymi problemami w zespole, które wpływają na współpracę i planowanie nowych przedsięwzięć? A może Twoja firma nie osiąga zakładanej wielkości sprzedaży? Jeśli TAK – nie wahaj się i przyjdź koniecznie.

W programie spotkania nie zabraknie również: dyskusji panelowych z zaproszonym Gościem, okazji do PITCHOWANIA (zgłoś się! i przedstaw innym swoją działalność) oraz czasu na networking i spotkania face to face. Prowadzącym spotkanie będzie Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Wydarzenie to jest kolejnym z serii spotkań Life Science StartUp Scena, mających na celu umożliwianie, ułatwianie i przygotowanie do podejmowania i rozwijania nowych przedsięwzięć biznesowych. To kolejna możliwość dotarcia do właściwych osób, budowania bazy kontaktów i nawiązywania skutecznych relacji w obszarze life science.

Kogo zapraszamy na nasze spotkanie?

  • Startupowców (dowiesz się jak bezbłędnie wprowadzać nowe technologie oraz poznasz jakie mogą być z tym związane trudności)
  • Freelancerów (dowiesz się jak wprowadzać innowacje w swojej firmie)
  • Marketingowców (poznasz nowe sposoby promocji)
  • Inwestorów (będziesz miał szansę spotkać startupy, w które warto zainwestować)

Program spotkania:

  • 15:45 – przywitanie, networking
  • 16:00-17:00 – prezentacje Ekspertów + panel dyskusyjny
  • 17:00-17:30 – czas na pitchowanie (zgłoś się, korzystaj z okazji!)
  • 17:30-18:00 – networking + indywidualne spotkania face to face

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotykamy się w środę, 21 listopada od 15:45 do 18.00 | Kolanko Nr 6 na krakowskim Kazimierzu (ul. Józefa 17). Zapraszamy!

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza.

Zapisz się


Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta Krakowa.

Województwo MałopolskieUrząd Miasta Krakowa

Poprzedni artykułSpotkanie branży druku 3D Małopolska
Następny artykułWszyscy razem tworzymy Klaster