I w Krakowie można być innowacyjnym! UMWM wspiera przedsiębiorców!

  67
  Kiedy:
  10 Luty 2021@10:00 – 11:00
  2021-02-10T10:00:00+01:00
  2021-02-10T11:00:00+01:00
  Gdzie:
  http://bit.ly/PODREGIONMIASTOKRAKÓW
  Kontakt:
  Klaster LifeScience Kraków
  797 767 882
  I w Krakowie można być innowacyjnym! UMWM wspiera przedsiębiorców!

  Współpraca to nie wszystko, ale bez współpracy wszystko na nic. Weź udział w SPOTKANIU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, na którym dowiesz się jakie są możliwości WSPARCIA DZIAŁAŃ INNOWACYJNYCH w subregionach Małopolski!
  ————————————–
  Inteligentna współpraca jest kluczowym czynnikiem sukcesu każdej firmy. Dzięki takiej współpracy możliwe jest rozwijanie działalności, pozyskiwanie nowych klientów i partnerów, uczenie się i wykorzystywanie szans. Sukces firmy zależy od umiejętności wykorzystania dźwigni, jaką dają kontakty.

  Dlaczego współpraca się opłaca?
  Klaster LifeScience Kraków od ponad dekady pomaga zbudować i rozwijać efektywną sieć kontaktów i współpracy oraz uzyskać wsparcie na rozwój działalności innowacyjnej. Dzięki współpracy zdobyliśmy ponad 100 milionów zł na wparcie działalności innowacyjnej naszych partnerów (https://lifescience.pl/projekty), tworzone są nowe miejsca pracy, a przedsiębiorcy uczestniczą w szkoleniach, międzynarodowych misjach, targach i wystawach.

  W Klastrze LifeScience Kraków działają grupy tematyczne (Special Interest Groups):
  ✅ Badania nad lekami,
  ✅ Nowoczesna Diagnostyka,
  ✅ Biogospodarka,
  ✅ Digital Health,
  ✅ Uroda i Zdrowie,
  ✅ Aktywne Zdrowe Życie,
  ✅ Zdrowa Żywność
  ✅ i inne
  W ramach grup tematycznych opracowywane są założenia nowych projektów, dobierani partnerzy i tworzone konsorcja w celu realizacji projektów, składane są wnioski o dotacje i granty, oraz realizowane są konkretne projekty.

  Dlaczego warto? Grupy tematyczne Klastra to:
  ✅ wymiana doświadczeń, wiedzy – testowanie pomysłów,
  ✅ inicjowanie i realizowanie interdyscyplinarnych projektów rozwojowych dotyczących tematów proponowanych przez partnerów,
  ✅ ułatwienie współpracy pomiędzy instytucjami nauki, służby zdrowia i biznesu w ramach wybranych tematów,
  ✅ lobbowanie na rzecz rozwoju wybranych tematów w ramach polityki regionalnej i krajowej,
  ✅ inne korzyści wynikające z działania razem.

  W związku z nową strategią Województwa Małopolskiego, nowymi funduszami i możliwościami finasowania rozwoju działalności innowacyjnej, chcemy rozszerzyć zasięg działania i zaprosić do współpracy podmioty z całego Regionu.
  Zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym można będzie dowiedzieć się nt. możliwości nawiązania współpracy i uczestniczenia w przedsięwzięciach wspierających przedsiębiorców, w tym nt. bezpośredniego wsparcia na działalność innowacyjną.
  ————————————
  🎤 Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków. Spotkanie odbędzie się ONLINE, potrwa ok. 60 minut.
  Wymagana jest rejestracja  – https://zoom.us/meeting/register/tJwpceuprjwjHNDkL0Zsbn-ujw1DJqSAveCO