Innowacje w żywieniu szpitalnym – sprawdź narzędzie IT, które je umożliwi

296

Firma Coquus Business Development, partner Galician Health Cluster (CSG), oferuje rozwiązanie IT wspierające innowacyjne podejście do żywienia szpitalnego. Do współpracy zaproszone są m.in polskie placówki medyczne.

Coquus to narzędzie działające w ponad 20 dużych szpitalach i innych grupach placówek. Rozwiązanie to integruje całość informacji odnoszących się do wyżywienia (jadłospisy dla wszystkich rodzajów diet, karty techniczne dań, alergeny, wartości odżywcze i koszty) oraz automatyzuje personalizację jadłospisów na podstawie zebranych informacji na temat alergii, nietolerancji pokarmowych, gustów i uwag pacjentów. Zarządza również komunikacją między oddziałem a kuchnią, kontrolując wszystkie faktycznie wydane tace z posiłkami, eliminując konieczność komunikacji z kuchnią. W ramach rozwiązania, Pacjenci mają dostęp do jadłospisu przez stronę internetową, dzięki czemu otrzymują możliwość sprawdzenia menu i dokonania wyboru swojego posiłku.

Więcej informacji na temat narzędzia i korzyści wynikających z jego zastosowania w broszurze informacyjnej.

Firma Coquus Business Development zaprasza polskie szpitale do krótkiej prezentacji swojego narzędzia podczas wideokonferencji. Placówki medyczne zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Klastrem LifeScience Kraków.

Poprzedni artykułVanguard Initiative – jak usprawnić transformację cyfrową w służbie zdrowia
Następny artykułPets Diag zebrał już niemal 200 tys. zł