poniedziałek, 28 września 2020

Biznes i nauka razem. Innowacje dla zdrowia i jakości życia

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA ROZWÓJ INNOWACJI

Fundacja Klaster LifeScience Kraków jest małą, niezależną organizacją non-profit. Koordynuje inicjatywę Klaster LifeScience Kraków, która zrzesza instytucje i firmy działające w obszarze biotechnologii i life science. Fundacja utrzymuje się głównie ze składek członkowskich Partnerów Klastra. Istotą jej działań jest stymulowanie współpracy, z której korzysta każdy, kto rozumie, że innowacje powstają dzięki współpracy.

Jeśli pomożesz nam już dziś, twoja darowizna zostanie przeznaczona na:
  • Ludzi – zatrudniamy tylko 5 osób i wspomagamy się pracą wolontariuszy. Twoja wpłata będzie doskonałą inwestycją w niezwykle wydajną, niedochodową organizację.
  • Innowacje – pomagamy w realizacji projektów na wszystkich etapach rozwoju innowacyjnej idei: od pomysłu do rezultatu. Dzięki Twojej hojności innowacyjność w Polsce będzie rozwijać się jeszcze prężniej.
  • Przedsiębiorczość – wspieramy młodych przedsiębiorców i pomagamy im promować swoją ofertę, zwiększając zasięg i widoczność ich firmy.

Wpłaty można dokonać korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na konto bankowe:
Fundacja Klaster LifeScience Kraków
ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków
Nest Bank 67 1870 1045 2078 1053 4490 0001

tel: 12 297 46 05
email: klaster@lifescience.pl
NIP – 676 24 64 304


WSPÓŁPRACA

zostań partnerem klastra
oferta klastra
partnerzy klastra
weź udział w projekcie klastra

Wpłać Darowiznę

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Wszelkie dane osobowe podane w trakcie wykonywania transakcji płatniczej są przetwarzane zgodnie z informacjami zawartymi w klauzuli.

Kod CVV2/CVC2 - 3 lub 4 ostatnie cyfry umieszczone na rewersie karty płatniczej - na pasku, na którym znajduje się Twój podpis