Life Science Open Space 2021 dobiegł końca! Dziękujemy za Wasz udział!

954

Innowacje i Wyzwania dla Zdrowia i Jakości Życia to motyw przewodni, który już od wielu lat towarzyszy imprezie, która gromadzi w jednym miejscu i czasie profesjonalistów i sympatyków branży life science.

Studio LSOS’21 – Park Life Science w Krakowie

Tegoroczna, 11 edycja Life Science Open Space odbywała się w nowej formule i trwała od 22 listopada do 3 grudnia 2021. Składały się na nią 4 dni, wypełnione sesjami tematycznymi i biznesowymi oraz pełne dwa tygodnie, w trakcie których, dzięki funkcjonalności platformy wydarzenia, wszyscy zarejestrowani uczestnicy mieli możliwość umawiania się na spotkania b2b.

Jak co roku, w przygotowanie i realizację sesji tematycznych i biznesowych, zaangażowani byli krajowi i zagraniczni partnerzy Klastra LifeScience Kraków, dzięki którym Life Science Open Space obfitował w bogaty merytorycznie program. LSOS’21 współtworzyło 102 Ekspertów, Panelistów i Prezenterów, przedstawiających oferty współpracy w obszarze life science, podzielone na 8 sesji tematycznych i biznesowych.

Na program LSOS składały się następujące tematy: 

  • Digital Health (lider – Sano – Centrum Medycyny Obliczeniowej),
  • Health Technologies (lider – Klaster LifeScience Kraków we współpracy z BioM Cluster Monachium, BioWin Health Cluster z Walonii oraz Atlanpole Biotherapies z Nantes we Francji),
  • Healthy Food (lider – Uniwersytet Rolniczy w Krakowie),
  • Bioeconomy (lider – IKiFChP PAN w Krakowie),
  • Beauty & LifeStyle (lider – Unilab Laboratorium),
  • Business Development (lider – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego),
  • Carrer in Life Science (lider – ExecMind. Life Science Executive Search)
  • Life Science StartUp Scena  (lider – EIT Health InnoStars)
Sesja Business Development – panel dyskusyjny

LSOS’21 zgromadziło przed monitorami ponad 330 osób. Nagrania z sesji online zostaną udostępnione na kanale Youtube Organizatora, Klastra LifeScience Kraków, natomiast abstrakty prezentacji będą opublikowane na stronie www.lifescience.pl i tym samym dostępne dla zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Ze względu na obecne zagrożenie epidemiologiczne, INSPIRACJE, czyli spotkanie na żywo, wieńczące wydarzenie, zostało odwołane, a jego nowy, wiosenny termin, podany będzie wkrótce!

Z tego miejsca Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Patronowi Generalnemu, którym po raz kolejny było Miasto Kraków, wszystkim pozostałym Partnerom(Honorowym, Merytorycznym, Medialnym), Liderom Sesji, Panelistom, Prezenterom oraz Wam, Uczestnikom!

„Razem stworzyliśmy wyjątkowe wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz profesjonalistów branży life science” – Zespół Klastra LifeScience Kraków

Poprzedni artykuł#ArabHealth 2022 w Dubaju – skorzystaj z dofinansowania!
Następny artykułKCRI to miejsce wielu możliwości