NOWA RZECZYWISTOŚĆ – NOWE WYZWANIA, czyli Life Science Open Space Online Week 2020

1155

Wydarzenie online – 23-27 listopada 2020

NOWA RZECZYWISTOŚĆ – NOWE WYZWANIA” – to hasło przewodnie kolejnej edycji wydarzenia organizowanego już po raz dziesiąty. Temat jest oczywiście podyktowany aktualną sytuacją. Pandemia wirusa Covid-19 oraz związane z nią ograniczenia miały i wciąż mają negatywny wpływ na funkcjonowanie naszej gospodarki. Utrudniona jest zarówno normalna współpraca, jak również codziennie działanie przedsiębiorstw, w tym działalność innowacyjna, rozwój oraz – co najważniejsze – sprzedaż i realizacja zamówionych produktów i usług.

Obecna sytuacja wymaga szczególnie od nas, związanych bezpośrednio z tematem zdrowia i jakości życia, stawiania czoła nowej rzeczywistości i nowym wyzwaniom.

Jesteś lekarzem, naukowcem, przedsiębiorcą, managerem, inwestorem, ekspertem, studentem? #LSOS Online Week 2020 jest dla Ciebie, oferując trzy opcje udziału:

1. WSPÓŁPRACA: poznaj oferty współpracy lub przedstaw swój projekt, ideę, potrzebę czy propozycję w wybranej ścieżce tematycznej.

WSPÓŁPRACA to sesje tematyczne w formacie webinaru, na które składają się krótkie prezentacje, w obszarach:

  • Personalised Medicine
  • Digital Health
  • COVID-19
  • Bioeconomy
  • Life Science StartUp Scene
  • Healthy Food
  • Life Science Business Development
  • Career in Life Science.

Prezentacje dotyczą ofert współpracy w ramach projektów naukowych, badawczo-rozwojowych, startupowych i biznesowych. Promocja rezultatów projektów i grantów  naukowych i badawczo-rozwojowych jest wzmocniona poprzez międzynarodowy zasięg i oddziaływanie. Do 20 listopada można zgłaszać propozycje prezentacji.

2. MARKETPLACE: przedstaw swoją organizację i ofertę, produkt lub usługę na wirtualnym rynku.

MARKETPLACE to opcja prezentowania online profilu organizacji i oferty produktów i usług, dostępna dla każdego zarejestrowanego uczestnika Konferencji. Oferta jest widoczna i może być przeglądana i przeszukiwana po słowach kluczowych również przez osoby zewnętrzne – nie uczestniczące w konferencji. Marketplace jest dostępny bez przerwy (od uruchomienia platformy do zakończenia imprezy, tj. do 27 listopada). 

3. PARTNERING: umów się na spotkania B2B online z innymi uczestnikami wydarzenia.

PARTNERING to platforma umożliwiająca nawiązać kontakty i odbywać online spotkania B2B z wszystkimi zarejestrowanymi uczestnikami Konferencji – potencjalnymi  partnerami, inwestorami, użytkownikami i pracownikami. System partneringowy dostępny jest dla zarejestrowanych uczestników, przez cały czas trwania Konferencji (5 dni).

Zapraszamy do udziału. Szczegóły wydarzenia, opis sesji, program prezentacji oraz opcje rejestrowania się, dostepne są na platformie konferencji https://lifescience-open-space-online-week.b2match.io/

PATRONEM GENERALNYM LIFE SCIENCE OPEN SPACE JEST MIASTO KRAKÓW


Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020
Poprzedni artykułCo w Klastrze piszczy – SPOTKANIE PRZY ŚNIADANIU
Następny artykułPitch Deck – czyli jak sformułować i przedstawić pomysł na biznes