Raport wynagrodzeń w sektorze Clinical Trails – stwórzmy go razem!

153
Raport płacowy

Kariera w Farmacji wspólnie z nowym portalem Pharma jobs tworzy raport wynagrodzeń z sektora badań klinicznych. Raport ten oprócz szczegółowych statystyk na temat zarobków na poszczególnych stanowiskach, będzie zawierać także aktualne komentarze ekspertów związanych z tą branżą.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pracujące w sektorze Clinical Trials w Polsce o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Ankieta jest anonimowa, a zebrane wyniki zostaną przedstawione w formie statystyk.

Rezultatem działań będzie szczegółowy raport opisujący sytuację na rynku pracy w badaniach klinicznych, jakiego jeszcze nie było! Dane do raportu zbierane są do 29 kwietnia.

Pharma jobs to portal dedykowany pracownikom firm farmaceutycznych lub osobom, które dopiero poszukują ofert pracy w tym sektorze. Swoje ogłoszenia publikują polskie i zagraniczne firmy farmaceutyczne oraz ich kontraktorzy jak Clinical Research Organisations (CRO), laboratoria, ośrodki badań klinicznych.

Aktualnie platforma skupia się głównie na sektorze badań klinicznych. Organizatorzy badania zachęcają do publikowania ogłoszeń na stronie. Na czas rozwijania się portalu dodawanie ofert jest w pełni darmowe.

Patronatem raportu jest Klaster LifeScience Krakow.

Poprzedni artykułABC cyfrowego eksportu w internecie – od czego zacząć?
Następny artykułWarmie – nowe standardy i inteligentne rozwiązania medyczne!