Rozwijaj swój biznes z Akademią Menadżera Innowacji

159

Jesteś innowacyjnym przedsiębiorcą? Chcesz rozwinąć potencjał swojego biznesu ? Weź udział w Akademii Menadżera Innowacji. Jeszcze do 21 maja br. zgłoś swój udział w trzeciej edycji projektu szkoleniowo-doradczego organizowanego przez PARP.

Akademia Menadżera Innowacji to projekt szkoleniowo-doradczy realizowany z myślą o polskich przedsiębiorcach chcących uzyskać wiedzę z zakresu wdrażania innowacyjnych rozwiązań, a co za tym idzie umacniania swojej pozycji na rynku. Szkolenie ma na celu przygotować właścicieli i kadrę zarządzającą do sprawnego wdrażania innowacyjnych procesów, produktów i usług. Program kierowany jest zarówno do MŚP jak i dużych firm niezależnie od branży, w której działają.

Jak dodaje Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej – Wsparcie doradcze doświadczonych praktyków biznesu we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań daje szansę na rozwój firm w nowych obszarach działalności oraz działanie w dużo większej skali. Akademia Menadżera Innowacji oferuje rynkową wiedzę i doświadczenie najlepszych ekspertów nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem. Sprawdzony model szkoleniowy to recepta na sukces.

Uczestnicy programu wezmą udział zarówno w części szkoleniowej obejmującej kulturę innowacyjności, strategię, struktury organizacyjne, ocenę potencjału, zasobów oraz procesów w firmie, jak i praktycznej w oparciu o warsztaty prowadzonych przez doświadczonych praktyków, które odbędą się w ramach dwudniowych spotkań online.

Udział w programie jest płatny z możliwością uzyskania dofinansowania ze środków unijnych aż do 80 proc. w przypadku mikro-, małych i średnich firm oraz do 50 proc. w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Biorąc udział w projekcie masz szansę zyskać m.in:

  • szeroką wiedzę teoretyczną oraz bogaty program zajęć praktycznych,
  • studia przypadków analizowane na podstawie doświadczeń polskich firm z sektora MŚP,
  • do 50 godzin doradztwa dedykowanego bezpośrednio Twojej firmie (dla mikroprzedsiębiorstw) oraz do 120 godzin doradztwa dla firm z sektora MŚP i dużych przedsiębiorstw,
  • wzrost kompetencji i podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników Akademii Menadżera Innowacji w obszarze innowacyjności,
  • badanie innowacyjności Twojej firmy metodą Innovation Health Check (IHC),
  • dostęp do interaktywnej Bazy Wiedzy AMI,
  • przynależność do Klub Alumnów (Absolwentów) AMI pozwalającą na utrzymanie i rozwijanie kontaktów ważnych dla rozwoju Twojej firmy.

Rekrutacja do trzeciej edycji programu potrwa do 21 maja br. Maksymalna liczba uczestników to 180 osób. Pierwszy zjazd otwierający AMI został zaplanowany na drugą połowę czerwca. Więcej informacji o Akademii Menadżera Innowacji na stronie www.parp.gov.pl/ami.


Poprzedni artykułBionnale 2021 – nawiąż współpracę w sektorze life science i healthcare
Następny artykułKto jest dojrzały cyfrowo, czy i jak to ocenić – nowa usługa Klastra