Rusza kolejna odsłona LifeScience Business Academy!

746

LifeScience Business Academy to cykliczne warsztaty kierowane do społeczności sektora life science. Motywem przewodnim tej edycji jest 5 ważnych obszarów, istotnych dla rozwoju Twojego biznesu. Pierwsze ze szkoleń już 29 września!

Adresatami są głównie młodzi przedsiębiorcy i innowatorzy , którym staramy się pomóc w przygotowaniu, wprowadzeniu na rynek i rozwijaniu przedsięwzięć biznesowych. Szczególnie zależy nam na tych, które oparte są na innowacyjnych pomysłach i technologiach, dotyczących zdrowia i jakości życia (profilaktyka, diagnostyka, leczenie, rehabilitacja, aktywny wypoczynek, zdrowa żywność, …).

W Akademii może wziąć udział każdy, kto właśnie startuje lub już rozwija swoją działalność w Małopolsce i potrzebuje wsparcia merytorycznego.

Moduły Akademii:

  1. Visual Identity – czyli dlaczego spójny przekaz marketingowy jest ważny (29.09, g. 10:00-14:00)
  2. Personal Branding – czyli jak Cię widzą tak Cię piszą (10.10, g. 10:00-14:00)
  3. Networking – czyli jakimi metodami pozyskiwać zainteresowanie (20.10, g. 10:00 – 14:00)
  4. Social Media – czyli gdzie i po co być obecnym (27.10, g. 10:00-14:00)
  5. Cooperation – czyli jak efektywnie wykorzystać sieci współpracy dla rozwoju (10.11, g. 12:00-16:00)

Poznaj naszych ekspertów

Tegoroczny cykl szkoleń oddajemy w ręce najlepszych ekspertów z branży, którzy dzięki swojemu doświadczeniu przeprowadzą uczestników ścieżką od pomysłu do biznesu.

Anna Ledwoń – Co-founder & Creative, Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat.

Ewangelizatorka strategii marketingowych i komunikacyjnych. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu. Trenerka – głównie w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej – fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Była trenerka w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych, obecnie trenerka w IAB Polska. Współautorka kilku kursów e-learningowych.

Maciej Świerczyński  – Mentor, specjalista networkingu, twórca autorskiej platformy edukacyjnej “Networking w Biznesie”.

Od 17 roku życia związany z przedsiębiorczością. Do wszystkiego doszedł sam korzystając z nauki poprzez doświadczenie.  Na co dzień, jako Dyrektor Zarządzający Obszaru BNI (największa organizacja rekomendacji biznesowych na świecie – www.bni.com), aktywnie wspiera ok. 200 biznesmenów  angażując się w budowanie silnej społeczności przedsiębiorców w regionie. 

Jako mentor ceniony jest za dostarczanie sprawdzonych rozwiązań wykorzystujących siłę networkingu  i za umiejętność łączenia ludzi. Pokazuje jak współpracować, aby osiągać więcej i zmieniać świat na lepsze. 

Kazimierz Murzyn – Animator współpracy w ramach Klastra LifeScience Kraków (Krajowego Klastra Kluczowego) –ekosystemu wspierającego innowacje dla zdrowia i jakości życia w regionie Małopolski. Interesuje się dynamiką systemów, myśleniem systemowym i organizacjami uczącymi się oraz analizą i modelowaniem złożonych systemów uczących się.

Jest ekspertem w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości, planowania strategicznego, planowania scenariuszowego, kreatywności i kreatywnego rozwiązywania problemów oraz zarządzania projektami.

Zawodowo działa jako Prezes Fundacji Klaster LifeScience Kraków i Dyrektor Zarządzający Inicjatywą Klaster LifeScience Kraków; Członek grupy strategicznej SCANBALT; Członek Rady Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kadencję 2019-2020. Przewodniczący Grupy Roboczej ds. Inteligentnej Specjalizacji „Nauki o Życiu” Województwa Małopolskiego. Członek Rady Sano – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Międzynarodowa Fundacja Badawcza. Członek Komitetu Biotechnologii PAN.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego Eksperta, wykorzystaj możliwość bezpośredniego zadawania pytań!

Zapisy już otwarte. Ilość miejsc ograniczona!
29.09 – 03.11.2022, Online, Bezpłatnie

LifeScience Business Academy prowadzona jest w całości online. Zachęcamy do udziału we wszystkich wydarzeniach, które składają się na spójny program szkoleniowy. Na wszystkie warsztaty dostępny jest ten sam formularz rejestracyjny. Wystarczy zarejestrować się raz. Wydarzenie jest bezpłatne.

🚩 Nadchodzące warsztaty: Visual Identity – czyli dlaczego spójny przekaz marketingowy jest ważny (29.09, g. 10:00-14:00)

Zadanie publiczne pn. Cykl warsztatów „LifeScience Business Academy”, finansowane ze środków Województwa Małopolskiego pochodzących z obszaru „Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości” p.n. „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”.

Poprzedni artykułCzy wiesz w jakich obszarach możesz współpracować z Klastrem NUTRIBIOMED?
Następny artykułINTECH PK – spółka celowa Politechniki Krakowskiej – korzyści ze współpracy nauka-biznes w modelu B2B