Seniorzy i Solidarność Międzypokoleniowa wyznaczają rok 2022 w Małopolsce

562
Srebrna Małopolska
Źródło: Adobe stock, autor: Kostiantyn

Radni Województwa Małopolskiego uznali rok 2022 Rokiem Seniora i Solidarności Międzypokoleniowej. Jest to niezwykle ważna inicjatywa mająca zwrócić uwagę na ogromne znaczenie osób dojrzałych w naszym regionie. Program Strategiczny Srebrna Małopolska w ramach którego realizowany jest Rok Seniora, znalazł się wśród siedmiu kluczowych działań marketingowych Małopolski zaakceptowanych przez Zarząd Województwa Małopolskiego.

Z tej wyjątkowej okazji Małopolska oraz instytucje Województwa Małopolskiego przygotowały dedykowaną stronę internetową, na której publikowane będą wydarzenia i informacje skierowane do Małopolskich Seniorów. Celem prowadzonych działań jest aktywizacja społeczna i przeciwdziałanie społecznemu wykluczeniu osób starszych m.in. poprzez zwrócenie uwagi na rolę jaką seniorzy odgrywają w naszej wspólnocie.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego serdecznie zachęca do przesyłania informacji o wszelkich działaniach, organizowanych z myślą o rozwoju aktywności społecznej i zawodowej oraz umożliwiające rozwijanie pasji Seniorów z naszego regionu. Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego na adres: marketing@umwm.malopolska.pl

Więcej informacji na temat projektu Srebrna Małopolska na stronie: www.malopolska.pl.

Poprzedni artykułKonferencja EUROBIOTECH – skorzystaj z obniżonego wpisowego!
Następny artykułŻyczenia wielkanocne