Szansa na rozwój w branży HealthTech z Roche i CIVITTA

146

EIT Health InnoStars, we współpracy z Roche i CIVITTA, ogłasza otwarty nabór dla start-upów z branży HealthTech, które chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku innowacyjnych technologii w medycynie. Oprócz mentoringu i rozwoju umiejętności, uczestnicy mogą liczyć na rozwój swoich produktów lub usług w jednej z czterech kategorii wyzwań.

Program akceleracyjny oparty na wyzwaniach, ma na celu ustanowienie bezpośredniego połączenia pomiędzy europejskimi start-upami i MŚP z branży HealthTech na wczesnym etapie rozwoju, a wymaganiami i interesami Roche w zakresie innowacji w Słowacji. Uczestnicy programu otrzymają dostęp do wsparcia edukacyjnego w zakresie podstawowych zagadnień biznesowych, bezpośredni mentoring, a także możliwość współpracy z ekspertami Roche, specjalizującymi się w tematyce wyzwań w sektorze technologii medycznych.

Program ma charakter wysoce selektywny i może wziąć w nim udział maksymalnie 9 uczestników. Najlepsi uczestnicy otrzymają możliwość pilotażu swoich rozwiązań w firmie Roche.

Program przeznaczony jest dla mikro i małych przedsiębiorstw (zgodnie z definicją MŚP UE), spin-offów i start-upów, które posiadają już prototyp, MVP lub produkt końcowy, dostępny dla klientów na co najmniej jednym rynku UE oraz produkt/usługę który w momencie aplikacji generuje już przychody.

Dlaczego warto zgłosić swój udział?

  • Współpracuj z Roche: Uzyskaj bezpośredni dostęp do ekspertów Roche, mentoringu i potencjalnych możliwości pilotażu.
  • Tworzenie sieci kontaktów i prezentacja: Zaprezentuj swoje pomysły podczas Wielkiego Finału Pitching Contest i nawiąż kontakt z liderami branży.
  • Uzyskaj wsparcie ekspertów: Skorzystaj ze szkoleń z zakresu podstawowych zagadnień biznesowych w tym: sprzedaży, marketingu i zaawansowanych technik prezentacji.

Zgłoś się jeśli jesteś Twoje rozwiązania dotyczą wyzwań takich jak:

  • Postęp w badaniach przesiewowych i wczesnej diagnostyce raka piersi
  • Zdalne monitorowanie pacjentów ze stwardnieniem rozsianym
  • Zintegrowana opieka zdrowotna: ciągłość opieki dla pacjentów przechodzących między różnymi specjalistami lub dostawcami usług medycznych
  • Transformacja edukacji medycznej.

Rekrutacja otwarta jest do 22 stycznia 2024 włącznie. Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie: https://civitta.sk/articles/eit-health-innostars-challenge-based-acceleration-program-powered-by-roche

Zdjęcie: depositephotos.com


Poprzedni artykułŚlina jako przyszłość w diagnostyce i monitoringu zaburzeń zdrowotnych – podsumowanie Śniadania z IQ Biozoom
Następny artykułZaproszenie do udziału w 6. edycji Symposium on Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry