Kontynuujemy działania w ramach Grupy tematycznej AHA

203

14. lutego, (w Walentynki), zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Interesariuszy grupy tematycznej Active Healthy Ageing, w ramach którego omówimy cele i plany działania, związane z jej rozwojem. Wydarzenie odbędzie się na żywo, w Parku LifeScience w Krakowie.

Spotkanie Grupy Tematycznej AHA obejmować będzie dwa główne tematy:

  1. Omówienie i zatwierdzenie kryteriów oceny oceny projektów innowacyjnych składanych w ramach konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Małopolski. Kryteria te są zawarte w Aneksie Specjalizacyjnym dla Inteligentnej Specjalizacji nauki o Życiu, który jest obecnie aktualizowany i będzie oddany do UMWM do końca lutego.
  2. Przedstawienie i dyskusja nt. celów i planów działania SIG AHA w 2024 r. w kontekście nowego programu Akcelerator Innowacji AHA realizowanego we współpracy z UMWM oraz współfinasowanego w ramach LifeScience Kraków EIT Health Hub.

W programie zaplanowanym na bieżący rok zamierzamy kontynuować działania rozpoczęte w roku 2023, dlatego też przedstawimy krótki raport z ubiegłego roku, aby dyskusja odnosząca się do aktualnych planów opierała się na konkretach.

Zapraszamy zarówno osoby i instytucje, które już uczestniczyły we wcześniej podejmowanych działaniach, jak również nowych interesariuszy, którzy chcą mieć wpływ na kierunki i zasady rozwoju innowacji adresowanych wyzwaniom starzejącego się społeczeństwa.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o zapisanie się za pośrednictwem formularza online.


Temat: Cele i plany współpracy w ramach Grupy tematycznej AHA
Data: Środa, 14 lutego 2024, godz. 09:00 – 11:00
Gdzie: Park LifeScience Kraków, Michała Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

Poprzedni artykułHOSS Advisory – Eksperci od optymalizacji podatków
Następny artykułSIG Business & Talent Development – wsparcie finansowe na rozwój o obszarze cyfryzacji, ekologii oraz innowacji.