Współpraca w obliczu pandemii – SPOTKANIE PRZY ŚNIADANIU

1022

Tematem kolejnego Spotkania przy Śniadaniu, jest współpraca w obliczu pandemii: jakie mamy potrzeby i jak możemy wykorzystać Klaster, jako platformę integrującą i wspierającą działania. 

Mamy na koncie 70 tysięcy zł, które w każdej chwili możemy uruchomić w celu pomocy dla najbardziej potrzebujących, ale to kropla w morzu potrzeb i problemów, jakie stają przed nami. Możemy to wydać jednym przelewem na konto wybranego szpitala, albo wykorzystać w inny – bardziej efektywny sposób, aby osiągnąć znaczący i bardziej trwały efekt. 

Nie wiemy, co jeszcze może pójść gorzej i gdzie pojawią się potrzeby ratujące życie lub choćby tylko poprawiające samopoczucie. Ważne jest to: działamy w grupie instytucji i osób, które razem są w stanie zdziałać dużo więcej, szczególnie, jeżeli mają za sobą organizm, zdolny do działania samodzielnie, ale w imieniu wszystkich zainteresowanych. Takim organizmem jest Klaster.

Zatem zapraszam do dyskusji – interesuje nas, co możemy zrobić razem, interesują nas dobre przykłady współpracy w zwalczaniu efektów epidemii. Chcemy zebrać różne potrzeby i poznać Wasze pomysły, jak rozwiązać choć niektóre z problemów i wyzwań, jakie nadal rosną przed nami. 

Przy okazji, warto dowiedzieć się, co na temat COVID-19 będzie na LSOS2020 – może któreś z rozwiązań i potrzeb warto przedstawić na szerszym, międzynarodowym forum?

Zapraszamy!

Temat: Współpraca w obliczu pandemii
Data: Piątek, 13 Listopada 2020, godz. 9:00 – 11:30
Miejsce: Online – wejście via link

Do zobaczenia przy kawie!

Poprzedni artykułPoznaj Partnera w Norwegii – webinarium i spotkania B2B
Następny artykułIntelliseq collaboration opportunities in the field of genome informatics