niedziela, 14 sierpnia 2022

Biznes i nauka razem.

Innowacje dla zdrowia i jakości życia.

KCRI

KCRI jest dostawcą usług w zakresie badań klinicznych. Mamy duże doświadczenie i dużą wiedzę w zakresie badań wyrobów medycznych i ich zastosowania w praktyce klinicznej. Od wielu lat KCRI wspiera wytwórców wyrobów medycznych we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań uczestnicząc w ich programach badawczo-rozwojowych. W obszarze naszych zainteresowań znajdują się m.in. kardiologia, ortopedia, neurologia, onkologia, położnictwo i ginekologia. Poza tym KCRI jest szczególnie zainteresowane badaniami klinicznymi nowych technologii medycznych z zakresu: mhealth, ehealth, aplikacji, algorytmów, zdalnych czujników, sztucznej inteligencji i innych.

Dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami – lekarzami i naukowcami – pomagamy urzeczywistnić ambitne cele naszych klientów. Poza dużymi wytwórcami wyrobów są nimi start-up’y, konsorcja finansowane ze środków publicznych – krajowych i europejskich oraz indywidualni badacze prowadzący projekty własne.

Sprawdzeni specjaliści z dziedziny europejskich i amerykańskich regulacji prawnych, zespół złożony z doświadczonych Project Managerów oraz monitorów, profesjonalne usługi z zakresu data management i statystyki, usługi Core Laboratory oraz Data Monitoring – oto czym jest KCRI.

Założone w 2004 roku przez pracowników krakowskiego środowiska medycznego, KCRI przeprowadza około 60 długoterminowych badań klinicznych na rok i prowadzi działania w ponad 20 krajach (w obrębie UE i poza nią).

Szukasz doświadczonego CRO, który wesprze Cię również w zakresie badań naukowych? Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Adres

ul. Miechowska 5B,
30-055 Kraków

Kontakt

Partyka Łukasz
Tel.: +48 12 6231930,
e-mail: lukasz.partyka@kcri.org

Strona www