Biznes i nauka razem.

Innowacje dla zdrowia i jakości życia.

MEDICAL SIMULATION TECHNOLOGIES

MST to firma z branży zaawansowanych technologii medycznych wprowadzająca na rynek nowatorski system do symulacji medycznej w obszarze kardiologii inwazyjnej i kardiochirurgii, ze szczególnym uwzględnieniem badania echokardiografii przezprzełykowej (TEE) oraz mikro-inwazyjnych zabiegów serca.

Jesteśmy jedyną na świecie firmą, która zapewnia tak wysoki poziom obrazowania zabiegów i operacji na ludzkim sercu, który oparty jest na danych realnych pacjentów pozyskiwanych z tomografii komputerowej (opatentowana technologia).

Naszą przewagę konkurencyjną buduje także połączenie lekkiego i mobilnego hardware’u z wysokospecjalistyczną bazą danych licznych patologii możliwych do wystąpienia w obszarze serca, która jest i będzie stale rozwijana dzięki współpracy z najlepszymi ośrodkami medycznymi na całym świecie.

Symulatory medyczne w obszarze serca przeznaczone są do prowadzenia szkoleń / warsztatów zarówno dla lekarzy specjalistów, lekarzy w trakcie specjalizacji, jak również dla studentów medycyny, którzy nieinwazynie będą mogli szlifować swoje umiejętności diagnostyczne w przedmiotowym zakresie.

Nasza działalność wpisuje się w światowe tendencje zmierzające do szerszego wykorzystania zaawansowanej technologii symulacji medycznej dla podniesienia jakości procesu edukacji i ciągłego podnoszenia kwalifikacji lekarzy specjalistów, przede wszystkim kardiologów i kardiochirurgów..

Nasze motto brzmi: Doctor, don’t let your patient be your training model!

Gwarancją sukcesu spółki jest interdyscyplinarny zespół specjalistów: programistów, inżynierów, grafików komputerowych, medyków oraz doświadczonych managerów, którym przyświeca jeden cel: zmienić rynek symulacji medycznej w obszarze kardiologii i kardiochirurgii dla dobra pacjenta.

Adres

Miechowska 5B/4
30-055 Kraków

Kontakt

Kipiel Kamil
Tel.: +48 501308237, (+48) 661 519 130
e-mail: office@mstech.eu

k.kipiel@gmail.com

Strona www