Pogłęb wiedzę o biogopodarce podczas 7th Summer School for PhD students

688
Źródło: depositphotos.com

Gospodarka w obiegu zamkniętym to temat, który bardzo często pojawia się w rozmowach dotyczących sektora Biogospodarki. W odpowiedzi na rosnący potencjał branży, zapraszamy do udziału w 7 edycji projektu doc-ECE (EIT RawMaterials project), mającym na celu wsparcie przedsiębiorczości oraz rozwój umiejętności.

Wydarzenie kierowane jest do doktorantów nauk ścisłych, projektowania, ekonomii, biznesu, prawa etc. oraz wszystkich tych, których ścieżka naukowa wiąże się z sektorem biogospodarki.

Podczas 5-dniowej letniej szkoły innowacji i przedsiębiorczości, uczestnicy nie tylko wzbogacą wiedzą naukową o umiejętności z zakresu przedsiębiorczości ale też poznają problemy i wyzwania związane z przejściem na gospodarkę w obiegu zamkniętym.

Termin składania wniosków do udziału w programie mija 24 sierpnia br. Wydarzenia odbędzie się w całości w języku angielskim. Koszt uczestnictwa to 300 EUR. Szkolenie będzie miało miejsce stacjonarnie w Belgii w dn. od 12 do 16 września 2022.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat 7th Summer School for PhD students on Circular Economy in Raw Materials sector na stronie www.circulareconomy.education

Poprzedni artykułŚwiat tonie w odpadach tekstylnych. Maskup proponuje Program Zielonej Mody.
Następny artykułWebwriting – jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować