Szpital Przyszłości. Doświadczenia i wizje. Kontynuujemy Morning Health Talks!

1125

16 października 2023 roku odbędzie się drugie spotkanie organizowane przez LifeScience Krakow EIT Health Hub, w ramach cyklu EIT Health Morning Health Talks. Tegoroczny tytuł cyklu brzmi: “Innovative Hospital – let’s create a roadmap for the future of healthcare”.

W pierwszej części MHT, w maju b.r., skupiliśmy się na definicji „jak wyobrażamy sobie Szpital Przyszłości” oraz „w jaki sposób innowacje mogą zmienić świadczenie opieki zdrowotnej w przyszłości”. Następnie dyskutowaliśmy o potrzebie „procesów transformacji w szpitalach. „

Celem drugiego spotkania jest dalsze zgłębianie koncepcji „Szpitala Przyszłości”. O swoich doświadczeniach i wizjach opowiedzą zaproszeni Eksperci. Celem do którego dążymy, jest wspólne budowanie planu działania – wytycznych wspierających transformację w kierunku lepszej, skuteczniejszej, a jednocześnie tańszej opieki zdrowotnej.

Szczegółowy program spotkania:

MHT to wydarzenie dla profesjonalistów. Zapraszamy do udziału osoby reprezentujące różne perspektywy i doświadczenia w zakresie opieki zdrowotnej, zaangażowane w tworzenie lepszej przyszłości opieki zdrowotnej oraz wszystkich zainteresowanych tematem Szpitala Przyszłości.

Zgłoś swój udział poprzez formularz rejestracyjny. Wyślemy do Ciebie indywidualne zaproszenie!

16 października 2023 / 9:00-11:30 / Online via Zoom / Językiem wydarzenia jest język angielski.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!


EIT Health Morning Health Talks (MHT) to seria wysoko pozycjonowanych wydarzeń organizowanych dwa razy w roku, w 17 krajach kwalifikujących się do udziału w EIT Regional Innovation Scheme (EIT RIS). Mają one na celu inicjowanie prowokujących do myślenia dyskusji na najpilniejsze tematy związane z wdrażaniem innowacji w sektorze opieki zdrowotnej oraz stworzenie środowiska networkingowego dla działających w nim profesjonalistów w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej.

Więcej informacji o cyklu Morning Health Talks można znaleźć na stronie internetowej EIT Health: https://eithealth.eu/morning-health-talks/.

Poprzedni artykułŚniadanie z prawdziwą kanapką i kawą i możliwością rozmawiania bez potrzeby włączenia mikrofonu.
Następny artykułOdkryj najnowsze trendy w branży suplementów diety na MeetUp Food Supplement Ingredients 2023!