Energia z odpadów – jak wykorzystywać ten potencjał?

587

Webinarium pn. „Zamykamy obiegi surowców – energia z odpadów – to kolejna konferencja rozpoczynająca cykl Zrównoważona Gospodarka – Zamykamy Obiegi Surowców, przygotowana przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu.

Zagospodarowanie odpadów poprzez pełne wykorzystanie cennych surowców, również w procesach odzysku i recyklingu jest kluczowe dla budowania zrównoważonej gospodarki. Podczas nadchodzącego spotkania organizatorzy wskażą trzy wiodące trendy zagospodarowania odpadów poprzez ich przekształcenie i uzyskanie cennej energii. Wybitni specjaliści podczas konferencji skupią się m.in. na zagadnieniach dotyczących biogospodarki, biogazowni i RDF-u.

29 kwietnia, o godz. 12:00, zapraszamy do udziału w pierwszym ze spotkań: webinarium z zakresu wykorzystania potencjału odpadów w ramach corocznych targów Ekotech. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Kolejne spotkania z cyklu planowane są na dni: 11.05 oraz 24.05 i będą dotyczyć m.in innowacji cyrkularnych oraz tworzyw sztucznych. Więcej informacji już wkrótce, tymczasem zapraszamy do rejestracji.


Poprzedni artykułData 4 Healthy Recovery Hackathon – zostań mentorem!
Następny artykuł5 wyzwań w dziedzinie zaawansowanych terapii – czeka na partnerów!