Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami – Konferencja

381

Już w najbliższą środę, 21.10.2020, rozpocznie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami”. Jest to już czwarte z cyklicznych spotkań organizowanych przez Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN – Pracownia Badań Strategicznych, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego realizowane w ramach projektu “COOPMIN”, organizowane w ramach programu EU Green Week 2020

W związku z trwającą pandemią, wydarzenie to realizowane będzie dwutorowo w dniach 21-23 Października w formie online oraz stacjonarnie w Racławicach w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

Tegoroczna konferencja ma na celu wymianę doświadczenia, wiedzy oraz zaprezentowania działań dotyczących promocji wdrożenia gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w Europie. Będzie można wziąć udział m.in w panelach dyskusyjnych, sesjach posterowych, wykładach plenarnych oraz warsztatach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy wydarzenia poznają m.in korzyści gospodarki liniowej, gospodarki o obiegu zamkniętym i regeneracji oraz zasady racjonalnego gospodarowania zasobami. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Uział w sesjach jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie organizatora.
Serdecznie zapraszamy.


Poprzedni artykułRusza Akademia LifeScience Startup
Następny artykułComposing applications in the Model Execution Environment