Co w Klastrze piszczy? – czyli nowy sezon Klastra LifeScience Kraków

3226

Nowy sezon Śniadań Klastra rozpoczniemy od spotkania na żywo, które poświęcimy, jak przystało na pierwsze w serii, planom i programowi działań Klastra LifeScience Kraków.

A nowości będzie sporo :  od inauguracji narzędzia internetowego, dzięki któremu łatwo będzie informować o możliwościach współpracy i nawiązywać bezpośredni kontakt, poprzez nową formułę Life Science Open Space, po programy EIT Health oraz Digital Health Innovation Hub. Będzie też o programach spotkań Grup Tematycznych, Business Academy i oczywiście o Śniadaniach Klastra.

Będzie dużo nowości, ale postaramy się zachować równowagę, aby planem pracy nie przytłoczyć atmosfery właściwiej dla śniadania, więc każdy będzie mógł dodać coś od siebie!

Zapraszamy 8 września o godz. 9.00. Spotkanie odbędzie się w wersji hybrydowej: na żywo w Kawiarni Dwa Okna na Kazimierzu w Krakowie, oraz online (bezpośrednia transmisja).

Dla nowych uczestników: (jeśli brałeś/-aś już udział w  Śniadaniach – link z poprzedniej edycji zachowuje ważność, nie trzeba się rejestrować ponownie.)


Temat: Co w Klastrze piszczy? – czyli nowy sezon Klastra LifeScience Kraków
Data: Czwartek, 8 września 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: 2 Okna Cafe na Kazimierzu, przy ul. Józefa 40 / Online

Poprzedni artykułZaproszenie do udziału w konferencji Biotransformations w Krakowie
Następny artykułCo nowego w EIT Health Innostars? – o tym w biuletynie informacyjnym!