Cyfrowa Platforma Współpracy – daj się poznać!

3430

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie. Tym razem scenę przejmujemy my, Klaster LifeScience Kraków.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym co się u nas dzieje – a nie ukrywamy jest tego naprawdę sporo. Rozwijamy naszą Cyfrową Platformę Współpracy i zapraszamy właśnie Was do współtworzenia jej od samego początku. Platforma jest już w dużej mierze skonfigurowana i gotowa do wypełniania jej treścią. O szczegółach opowiemy!

A zbliżający się czas listopadowy – to tak jak co roku – czas Life Science Open Space. Już po raz  dwunasty, spotkamy się w gronie naukowców, innowatorów, przedsiębiorców, lekarzy, brokerów, inwestorów i przedstawicieli administracji. Zależy nam bardzo, abyście byli obecni i pokazali czym się zajmujecie i jak można z Wami współpracować. W tym roku koncentrujemy się na trzech obszarach – Health Tech, Food Tech i Healthy Environs, aby wspierać współpracę w walce z chorobami nowotworowymi.

Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający, który opowie o szczegółach dotyczących Patformy i jej wykorzystania oraz o nadchodzącym LSOS. Nie zabraknie również tematu EIT Health.

Na bieżąco będziemy odpowiadać na Państwa pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości. Tematów do dyskusji na pewno nie zabraknie!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊

Zarejestruj swój udział w nadchodzących Śniadaniach Klastra, a przy okazji bądź na bieżąco o tym, co dzieje się w Klastrze LifeScience Kraków! Pamiętaj aby w sekcji Tematy dla Ciebie zaznaczyć „Zaproszenia na Śniadania z Klastrem


Temat: Cyfrowa Platforma Współpracy – daj się poznać!
Data: Czwartek, 27 Października 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułSocial Media – czyli gdzie i po co być obecnym
Następny artykułZdrowa przyszłość w uprawie roślin – UJ stawia na eko!