Discovery Life Science – poznajmy lidera rynku biopróbek dla przemysłu

3469

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie, na którym gościć będziemy naszego nowego Partnera Discovery Life Sciences. Discovery jest liderem na rynku analizy, zaopatrzenia i dystrybucji biopróbek dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i diagnostycznego.

Łączy największą na świecie komercyjną sieć inwentaryzacji i zaopatrzenia próbek biologicznych z wybitnymi laboratoriami usług wielospecjalistycznych, aby przyspieszyć programy medycyny precyzyjnej dla raka, chorób zakaźnych i innych złożonych schorzeń.

Podczas najbliższego spotkania naszym i Państwa gościem będzie Tetyana Yurkovska – CEO, która przedstawi działalność firmy, opowie o realizowanych projektach oraz prowadzonych badaniach. Przyjrzymy się profilowi firmy, zapoznamy się z  głównymi kierunkami działań, skupiając się na tych z dużym potencjałem dla polskiego rynku. Omówione zostaną obszary działalności firmy oraz bardziej szczegółowo porozmawiamy o  rozwoju DLS w Polsce.

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy! [https://lsos.lifescience.pl/]

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Discovery Life Science – poznajmy lidera rynku biopróbek dla przemysłu
Data: Czwartek, 17 Listopada 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułHackathon EIT Health I-Days Kraków 2022 – rozstrzygnięty!
Następny artykułPodziel się z Grupą Maspex swoim innowacyjnym pomysłem dotyczącym opakowań podczas Foodhatonu Sustainable Packaging