Elastyczność i Skuteczność w Projektach Naukowo-Badawczych – na bazie doświadczeń Pixel Technology

6137

Serdecznie zapraszamy na kolejne czwartkowe Śniadanie, podczas którego poznamy nowego Partnera Klastra LifeScience Kraków – firmę Pixel Technology.

Jest to firma specjalizująca się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań medycznych, w tym systemów do przetwarzania i analizy obrazów medycznych, systemów wspomagających diagnostykę i terapię pacjentów oraz aplikacji medycznych dla lekarzy.

Pixel Technology istnieje na rynku od ponad 30 lat. Obok rozwiązań z zakresu cyfrowej diagnostyki, posiada również technologie związane z medycyną przyszłości: sztuczna inteligencja, big data.  Wszystkie rozwiązania tworzone są we współpracy z końcowymi użytkownikami – lekarzami i pozostałym personelem medycznym, informatykami, pracownikami naukowymi i pacjentami.

19 października naszym Gościem będzie Jakub Musiałek – CEO, który odpowiada za wizję rozwoju i strategię Pixel Technology Sp. z o.o. Od ponad 25 lat związany jest zawodowo z obszarem IT, w tym od ponad 15 lat z sektorem informatyki dla sektora zdrowia.

Podczas spotkania poznamy historię spółki, jej misję oraz kluczowe projekty.  Nasz Gość podzieli się  doświadczeniami, jakie firma zdobyła pracując nad projektem MRImmuno –  analityczne wsparcie sztucznej inteligencji  we wczesnej diagnostyce stwardnienia rozsianego. Porozmawiamy o tym jak ważne jest przekazywanie wyników badań do świata biznesu, i jaką ma to wartość w kontekście inspiracji dla przyszłych projektów naukowo-badawczych.

Zapraszamy jak zawsze z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Elastyczność i Skuteczność w Projektach Naukowo-Badawczych – na bazie doświadczeń Pixel Technology
Data: Czwartek, 19 października 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułZmierz się z wyzwaniami w konkursie ESA Technology Transfer
Następny artykułSIG Smart Health – wypracowanie spójnej wizji rozwoju