ExecMind, czyli jak skutecznie rekrutować w branży life science

1460

W cyklu spotkań ze ZŁOTYMI PARTNERAMI Klastra, w najbliższy, Tłusty Czwartek, 24 lutego, zagości u nas ExecMind Life Science Executive Search.

ExecMind Life Science Executive Search to firma, która wspiera rozwój innowacyjnych organizacji biotechnologicznych, biofarmaceutycznych oraz sektora nowych technologii medycznych (AI in medicine) poprzez rekrutację kluczowych osób do zespołów naukowych i funkcji zarządczych.  Poszukuje doświadczonych naukowców z całego świata i łączy ich z możliwościami dalszego rozwoju zawodowego w przemyśle oraz nauce.

 Dla polskiej nauki i przemysłu biotech oraz medtech, ExecMind zrekrutował już ponad 100 naukowców z dużym doświadczeniem międzynarodowym.  Firma współpracuje z czołowymi spółkami, start-upami a także instytutami naukowymi, które regularnie rozszerzają swoje grupy badawcze o osoby z szerokim doświadczeniem międzynarodowym w uznanych centrach naukowych.

ExecMind, będąc Złotym Partnerem Klastra LifeScience Kraków wspiera rozwój tzw. talent community w obszarach biotech i medtech. Jest również wspaniałym gospodarzem sesji Kariera w Life Science, która na stałe już wpisała się w naszą coroczną konferencję Life Science Open Space. 

Naszym Gościem będzie Karolina Jarosińska, Dyrektor Zarządzająca, która opowie o nowych rozwiązaniach dedykowanych szybszej i bardziej skutecznej rekrutacji w branży Life Science oraz o tym jak można współpracować.

Serdecznie zapraszamy z kawą i pączkiem 😊


Temat: ExecMind, czyli jak skutecznie rekrutować w branży life science
Data: Czwartek, 24 lutego 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – zarejestruj się

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułRusza emisja akcji Pets Diag S.A. o wartości 1 mln zł
Następny artykułJak możesz skorzystać? – aktualne formy wsparcia dla sektora rolnego i spożywczego