Life Science & Healthcare – perspektywy i zmiany prawne

1759
Spotkanie przy Śniadaniu

W najbliższy czwartek, na Śniadaniu Klastra gościć będziemy naszego kolejnego Złotego Partnera – Traple Konarski Podrecki i Wspólnicyjedną z wiodących kancelarii prawnych działających na rynku polskim.

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w takich obszarach jak: prawo własności intelektualnej, prawo farmaceutyczne, prawo konkurencji, TMT (technologie media telekomunikacja), IT (prawo informatyczne), prawo reklamy i promocji, obsługa korporacyjna przedsiębiorstw, nieruchomości, zamówienia publiczne. Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy posiada także duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów z obszaru sektora farmaceutycznego.

Naszym i Państwa Gościem będzie Pani  Żaneta Zemła-Pacud – Radca Prawny, Of Counsel, która przedstawi specjalizacje i opowie o doświadczeniu zespołu Life Science & Healthcare.  Omówi kilka wybranych projektów dotyczących oznaczeń suplementów diety, autoryzacji leków generycznych oraz funkcjonowania nowych ograniczeń SPC: wyjątku dotyczącego wytwarzania i składowania leku.

Mowa będzie także o obszarach, w których kancelaria komentowała ostatnie zmiany w prawie oraz o perspektywach LS, które są warte uwagi przedsiębiorców w nadchodzących latach, czyli nowa żywność i różne pola e-medycyny.

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem!


Temat: Life Science & Healthcare – perspektywy i zmiany prawne
Data: Czwartek, 17 marca 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – zarejestruj się

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułSolidarni z Ukrainą – dedykowany serwis informacyjny
Następny artykułFinałowa gala Business Angel of the Year 2021