Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny – kompleksowa oferta dla sektora biomedycznego

4452

Kolejne Śniadanie Klastra LifeScience Kraków odbędzie się całkowicie off-line! 23 marca spotykamy się face to face w siedzibie naszego Partnera. Gościć nas będzie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny!

Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny prowadzi interdyscyplinarne badania obejmujące zarówno konwencjonalne, jak i nowoczesne technologie wytwarzania i obróbki materiałów. Instytut rozwija technologie druku 3D na bazie metali, tworzyw sztucznych oraz ceramiki, a także wytwarza materiały oraz narzędzia dla przemysłu zaawansowanych technologii.

Podczas spotkania porozmawiamy o ofercie Instytutu w zakresie R&D, doradztwa oraz usług produkcyjnych. Nie zabraknie też informacji na temat oferty dla Członków Klastra.

Spotkanie poprowadzą:

  • Dr inż. Michał Kwiecień – Dyrektor Sieci Badawczej Łukasiewicz – Krakowskiego Instytutu Technologicznego
  • Dr inż. Aleksander Sobotnicki – Kierownik Centrum Inżynierii Biomedycznej
  • Dr Mirosława Stelengowska – Pełnomocnik ds. Regulacji Prawnych i Systemu Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych
  • Mgr inż. Piotr Bąk – Kierownik Działu Produkcji

Tym razem Spotkanie przy Śniadaniu nie ograniczy się do samej prezentacji. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z „zapleczem” Instytutu, i co najważniejsze, zobaczyć na własne oczy całą aparaturę badawczą.  Będzie także przestrzeń  do dyskusji, zadawania pytań naszym Ekspertom oraz klasycznego networkingu. A wszystko przy dobrej kawie i śniadaniowych przekąskach, na które już dzisiaj zaprasza Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Instytutu, przy ul. Zakopiańskiej 73 w Krakowie, wjazd na parking od ul. Zbrojarzy.  

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ze względu na stacjonarny charakter spotkania prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA


Temat: Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny – kompleksowa oferta dla sektora biomedycznego
Data: Czwartek, 23 marca 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny, ul. Zakopiańska 73 w Krakowie, wjazd na parking od ul. Zbrojarzy


Poprzedni artykułRozwiń swój potencjał z EIT Health Bootcamps – poznaj szczegóły podczas spotkania informacyjnego
Następny artykułSpotkaj Swojego Pracodawcę – rozwijaj karierę w branży Life Science!