Maskup. Eco-fashion i higieniczne zakupy

926

Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie przy Śniadaniu z naszym nowym Partnerem. Tym razem gościć będziemy firmę MASKUP – producenta produktów higienicznych skierowanych do branży modowej oraz kosmetycznej.

Produkty Maskup to innowacja na rynku Europy kontynentalnej. Jeden z nich – Maskup higieniczny to transparentna, oddychająca osłona na twarz i głowę wykonana z flizeliny kosmetycznej. Umożliwia ona bezpieczne przymierzanie ubrań bez kontaktu twarzy z tkaniną odzieży. Dzięki temu klient nie musi obawiać się o bezpośredni kontakt z wirusami, bakteriami oraz innymi zanieczyszczeniami pozostawionymi przez osoby wcześniej przymierzające ubrania.

Głównymi klientami Maskup są: sklepy odzieżowe, projektanci mody, salony sukien ślubnych, modelki, styliści, ale również sklepy kosmetyczne, apteki, makijażystki, fryzjerzy, SPA oraz inni przedstawiciele sektora beauty. Produkty Maskup zostały docenione w konkursach „Kopalnia Start-up’ów‟ (pierwsza nagroda) oraz „Innowator Śląska‟ (pierwsza nagroda).

Naszym Gościem będzie Maria Pawińska – co-founder i CEO w Maskup sp. z o.o., Doktorantka na WPIA UŚ (nauki behawioralne, teoria i filozofia prawa). Prawnik i przedsiębiorca.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak maskup higieniczny przyczynia się do redukcji odpadów tekstylnych; jak funkcjonuje obieg zamknięty w Maskup, jakie wprowadzono rozwiązania na rzecz umożliwienia higienicznych zakupów w dobie pandemii Sars-Cov-2 z wykorzystaniem produktów Maskup oraz o tym jakie są cele firmy na nadchodzące lata w zakresie pro-ekologicznych oraz pro-społecznych działań.

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊

Temat: Maskup. Eco-fashion i higieniczne zakupy
Data: Czwartek, 16 grudnia 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułKCRI to miejsce wielu możliwości
Następny artykuł9 sposobów, aby być bardziej widocznym w środowisku life science – rusza nowa edycja Miesiąca Partnera Klastra!