Medical Simulation Technologies – nowe wyzwania w kardiologii interwencyjnej

3536

Przed nami spotkanie przy Śniadaniu z kolejnym z Partnerów… Tym razem naszym gościem będzie Medical Simulation Technologies.

Jest to firma z branży zaawansowanych technologii medycznych, wprowadzająca na rynek nowatorski system do symulacji medycznej w obszarze kardiologii inwazyjnej i kardiochirurgii, ze szczególnym uwzględnieniem badania echokardiografii przezprzełykowej (TEE) oraz mikro-inwazyjnych zabiegów serca.

Gościć będziemy Kamila Kipiela – CEO, który opowie nam o nowych trendach oraz  wyzwaniach jakie stawia przed nami kardiologia interwencyjna. Wyjaśni dlaczego potrzeba współpracy i zaangażowanie wszystkich poziomów opieki nad pacjentami są tak ważne i dlaczego tylko wspólne działanie prowadzi do sukcesu terapeutycznego. Jak zawsze zachęcamy do zadawania pytań i dzielenia się uwagami.

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊

Zarejestruj swój udział w nadchodzących Śniadaniach Klastra, a przy okazji bądź na bieżąco o tym, co dzieje się w Klastrze LifeScience Kraków! Pamiętaj aby w sekcji Tematy dla Ciebie zaznaczyć „Zaproszenia na Śniadania z Klastrem


Temat: Medical Simulation Technologies – nowe wyzwania w kardiologii interwencyjnej
Data: Czwartek, 20 Października 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułPonad 600 mln z dotacji na rozwój projektów badawczo-rozwojowych
Następny artykułMały może więcej, czyli o magnetykach molekularnych dla elektroniki