Nowoczesne rozwiązania AllBright Health — dla skuteczniejszej terapii pacjenta, również poza placówką

4278

Jak wiecie, do Klastra LifeScience Kraków przystąpiło ostatnio siedmiu nowych Partnerów. Każdy z nich wnosi do naszej społeczności kolejne możliwości współpracy, ale także swoje oczekiwania. Na najbliższym Śniadaniu przedstawimy pierwszą z firm – AllBright Technologies oraz ich markę własną AllBright Health, która oferuje innowacyjne rozwiązania dla placówek medycznych i jednostek badawczo-rozwojowych.

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa technologicznego, szybkim prototypowaniu oraz wdrażaniu projektów. Głównym celem jej działań jest zwiększenie efektywności i skuteczności klientów poprzez wykorzystanie najnowszych technologii. Marka AllBright Health oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie telemedycyny, umożliwiające pacjentom zdalne monitorowanie ich stanu zdrowia, a lekarzom zapewnienie szybkiej i skutecznej opieki medycznej.

Już w najbliższy czwartek, naszym Gościem będzie Grażyna Kurkowska – Chief Business Officer, która opowie nam o firmie i jej działaniach. Nie zabraknie informacji o misji oraz kluczowych produktach i projektach. Posłuchamy o klientach spółki,  którzy korzystają z oferowanych rozwiązań oraz dowiemy się jakie dalekosiężne plany rozwoju stawia sobie firma. Nie zabraknie również oferty dla naszych Partnerów.

Zachęcamy  do czynnego  udziału.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!


Temat: Nowoczesne rozwiązania AllBright Health — dla skuteczniejszej terapii pacjenta, również poza placówką
Data: Czwartek, 13 kwietnia 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułRadosnych Świąt Wielkanocnych!
Następny artykułCyberbezpieczeństwo w kontekście wyrobów medycznych – biuletyn kancelarii IPSO Legal