Podróż w przyszłość! – autonomiczne laboratorium STIBS firmy SPARK-TECH

4033

Na kolejnym Śniadaniu Klastra LifeScience Kraków poznamy naszego nowego Partnera, firmę SPARK-TECH Sp. z o.o. 

SPARK-TECH to firma innowacyjna z pełnym pasji i wszechstronnym zespołem, której celem jest dostarczanie efektywnych kosztowo rozwiązań i wyznaczanie nowych standardów w dziedzinach badawczych medycyny i biologii w oparciu o własne wynalazki. Spółka skonstruowała prototyp Spark Tech Isolation and Biobanking System STIBS do autonomicznej izolacji, kriokonserwacji i biobankowania ludzkich komórek krwi.

W najbliższy czwartek naszym Gościem będzie Mateusz Adamski – Prezes Spółki, który opowie o genezie powstania firmy i o drodze do sukcesu. Poznamy ofertę SPARK-TECH i odbędziemy wirtualną wycieczkę, zapoznając się z laboratoriami R&D, prototypem robota STIBS oraz działaniem prototypu SST.

Warto dołączyć, zadawać pytania, podyskutować…

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!


Temat: Podróż w przyszłość! – autonomiczne laboratorium STIBS firmy SPARK-TECH
Data: Czwartek, 16 marca 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułPoznaj A1 Europe – specjalistów od pozyskiwania dotacji unijnych
Następny artykułEIT Jumpstarter 2023 – wspólnie na pomoc w odbudowie Ukrainy