Śniadanie z KCRI w rekordowo licznym gronie uczestników

2552

Miesiąc czerwiec rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania z Partnerem Klastra – firmą KCRI, dostawcą usług w zakresie badań klinicznych.

KCRI to firma, która posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie badań wyrobów medycznych i ich zastosowania w praktyce klinicznej. Dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami – lekarzami i naukowcami – pomaga urzeczywistnić ambitne cele swoich klientów. Od wielu lat KCRI wspiera wytwórców wyrobów medycznych we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań uczestnicząc w ich programach badawczo-rozwojowych.

Naszym gościem był Łukasz Partyka – lekarz, długoletni kierownik projektów badań klinicznych, szczególnie wyrobów medycznych, specjalista w zakresie projektowania programów klinicznych wyrobów medycznych.

W trakcie spotkania Pan Łukasz w jasny, klarowny sposób przedstawił temat nowego rozporządzenia w sprawie wyrobów medycznych – znanego jako MDR, a także opowiedział m.in. o tym jak zbierać dane kliniczne i dla których wyrobów są one szczególnie istotne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom (a było nas blisko 50 osób!) za aktywny udział w spotkaniu. Najbliższe śniadanie już po krótkiej przerwie, 23 czerwca, gdzie wspólnie spotkamy się z firmą MARR – szczegóły już wkrótce!

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby uzyskać dostęp do prezentacji naszych prelegentów – prosimy o informację na adres gjanik@lifescience.pl

Warto brać udział w Śniadaniach! Zapraszamy!

TUTAJ możesz się zarejestrować

Poprzedni artykułEIT Health DRIVE – zdobądź środki na program szkoleniowy dla startup’ów
Następny artykułUniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie został przyjęty jednogłośnie w poczet członków CIRIEC International