Twining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!

221

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie z cyklu poznaj naszego nowego Partnera…a tym razem będzie to Twining and Company.

Fabryka Twinings w Swarzędzu – R. Twining and Company sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 2011 roku i należy do czołówki najnowocześniejszych, zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych.

W fabryce w Swarzędzu produkowane jest  ponad 400 różnych mieszanek herbat i cały czas poszerzany jest szeroki wachlarz oferowanych produktów.  Firma szybko się rozwija, stawia na nowoczesność i ciągłe doskonalenie, a fabryka w ostatnim czasie stała się największą fabryką herbaty w Europie!

W ramach swojej działalności Twining and Company cały czas poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na efektywne wykorzystanie zasobów i dostarczenie na rynek nowych produktów o najwyższej jakości.

W trakcie czwartkowego spotkania naszym gościem będzie Piotr KończalKoordynator Zespołu Innowacji, który przedstawi obszary w których szczególnie poszukiwane są innowacyjne rozwiązania  i partnerzy do współpracy.

A są to obszary przekrojowe: od zarządzania danymi i wnioskowania z danych przez proekologiczne zarządzanie energią w zakładzie, badanie mieszanek herbacianych i ziołowych aż po badania materiałów opakowaniowych. 

 Zapraszamy z rogalikiem i z herbatą – najlepiej marki Twinings 😉 

Temat: Spółka celowa OncoTransfer – ogniwo łączące środowisko naukowe Instytutu OTwining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!
Data: Czwartek, 2 grudnia 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułDziałasz w sektorze digital health? Nawiąż współpracę z niemieckimi firmami!
Następny artykułNowa perspektywa finansowa na lata 2021 – 2027: Co warto wiedzieć?