Więcej współpracy w walce z rakiem! Już po raz 12. rusza Life Science Open Space!

101

LSOS to prestiżowe wydarzenie środowiska life science w Polsce. 

Miejsce spotkań ludzi nauki, biznesu i administracji. Tego roku tematyka konferencji skoncentrowana będzie wokół problemów związanych z walką z rakiem.

Na program wydarzenia składają się prezentacje i dyskusje nt. możliwości współpracy w obszarach technologii medycznych, żywnościowych i środowiskowych, codzienne sesje dedykowane startupom i inwestorom oraz sesje rozwoju biznesu i kariery.

Cechą wyróżniającą wydarzenie jest to, że program tworzony jest w dużej mierze przez jego uczestników, ludzi nauki i biznesu, którzy przedstawiają swoje oferty współpracy, dzielą się pomysłami i potrzebami oraz są otwarci na nowe możliwości.

ZOBACZ PROGRAM WYDARZENIA

Pośród Ekspertów spotkamy dr. Macieja Kaweckiego,

Prezesa Instytutu Lema i Prorektora ds. Innowacji w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, znanego i cenionego popularyzatora nauki i innowacji. Wystąpi on w trakcie Sesji Inspiracje, która będzie miała miejsce na krakowskim Kazimierzu i odbędzie się w formie Afterparty, na żywo, przy muzyce i tańcu, w dobrym towazystwie ekspertów i uczestników LSOS oraz sympatyków środowiska life science.

Life Science Open Space 2022 po raz pierwszy organizowane jest na nowej Cyfrowej Platformie Współpracy.

Uczestnicy wydarzenia, oprócz udziału w LSOS będą mogli skorzystać z wielu narzędzi dedykowanych współpracy, takich jak:

  • Umawiania spotkań 1:1
  • Dodawania swoich ofert współpracy w sekcji Marketplace
  • Korzystania z zasobów i dostępu do społeczności life science
  • Możliwości prezentacji swoich produktów / usług

Dla wszystkich zarejestrowanych uczestników LSOS dostęp do Cyfrowej Platformy Współpracy będzie darmowy aż do 31 stycznia 2023 roku!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.LSOS.info Startujemy już 21 listopada o godzinie 9:00! Dołącz i Ty! Zarejestruj się poprzez https://lsos.lifescience.pl/

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Miasto Kraków

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022

Poprzedni artykułPodziel się z Grupą Maspex swoim innowacyjnym pomysłem dotyczącym opakowań podczas Foodhatonu Sustainable Packaging
Następny artykułTrwa Life Science Open Space 2022 – prestiżowe wydarzenie środowiska life science w Polsce