Wyzwania towarzyszące skalowaniu w inwestycjach zalążkowych

6301

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Śniadaniu Klastra LifeScience Kraków. Tym razem naszym gościem będzie firma… Aban.vc, która niedawno wstąpiła w szeregi naszych Partnerów.

ABAN.VC jest podmiotem zarządzającym, który prowadzi działalność inwestycyjną od końca 2014 roku, skupiając w swoim ekosystemie przeszło 40 aktywnych inwestorów prywatnych (Business Angels). Inwestorzy Funduszu ABAN.VC poprzez działania w organach doradczych i nadzorczych aktywnie wspierają wybrane projekty dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, wspólnie poszukując synergii operacyjnych i rynkowych. ABAN.VC tworzy optymalne warunki inicjowania współpracy pomiędzy Inwestorami a Przedsiębiorcami, którzy poszukują środków finansowania na realizację swoich innowacyjnych pomysłów i przedsięwzięć.

Naszym i Państwa gościem będzie Paulina Zbyrad – Investment Managerktóra przybliży nam tematykę inwestycji VC, wspierania innowacji i procesów biznesowych w spółkach portfelowych.


Podczas spotkania porozmawiamy o rynku inwestycji zarówno w Polsce jak i na świecie, strategiach inwestycyjnych w VC, a także możliwościach wsparcia inwestycji oraz doskonalenia procesów biznesowych w spółkach portfelowych. Nie zabraknie także informacji o samej firmie, jej doświadczeniach oraz dobrych praktykach.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i zadawania pytań.

Do zobaczenia z kawą i rogalikiem!


Temat: Wyzwania towarzyszące skalowaniu w inwestycjach zalążkowych
Data: Czwartek, 16 listopada 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułOrtheo 3D nagrodzona w konkursie Dobry Wzór
Następny artykułFinansowanie rozwoju przedsiębiorstw – bezpłatne warsztaty z firmą EPSA