Nowa perspektywa finansowa na lata 2021 – 2027: Co warto wiedzieć?

1321

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie przy Śniadaniu z Partnerem Klastra, którym tym razem będzie firma doradcza A1 Europe, która od 2003 roku świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na wszelkiego rodzaju inwestycje.

Wsparcie A1 Europe, nakierowane jest między innymi na pisanie wniosków o dotacje unijne, sporządzanie stosownych aplikacji, selekcję źródeł finansowania projektu. Firma specjalizuje się w projektach badawczo rozwojowych oraz inwestycyjnych dla przedsiębiorstw z sektora przemysłu. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami badawczo-rozwojowymi.

Naszym Gościem będzie Robert Pawlak, Dyrektor Operacyjny, który od 12 lat zajmuje się analizą i przygotowywaniem projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych realizowanych przez  przedsiębiorców pod kątem pozyskania dofinansowania bezzwrotnego przede wszystkim z UE. Robert Pawlak posiada wieloletnie doświadczenie ze współpracy z klientami przemysłowymi szerokiego spektrum branż produkcyjnych  w całym kraju.

Podczas spotkania zapoznamy się z firmą A1 Europe, porozmawiamy o możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i badawczo – rozwojowych, posłuchamy o środkach unijnych na poziomie krajowym i regionalnym; środkach dystrybuowanych bezpośrednio przez KE oraz o możliwościach oferowanych dla Przedsiębiorców przez Polski Ład.

 Jak zwykle zapraszamy z kawą i rogalikiem 🙂

Temat: Nowa Perspektywa Finansowa na lata 2021 – 2027: Co warto wiedzieć?
Data: Czwartek, 9 grudnia 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułTwining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!
Następny artykułO nowych technologiach dla zrównoważonego rozwoju – konferencja SDGLab