Akademia LifeScience Startup wystartowała!

181

Projekt Akademia LifeScience Startup oficjalnie wystartował pierwszymi z cyklu interaktywnych warsztatów. Kierowany do młodych przedsiębiorców program ma na celu zapewnienie solidnej wiedzy i profesjonalnego wsparcia związanego z wejściem na rynek ze swoim produktem lub usługą.

Podczas pierwszych warsztatów online, odbywających się w dwóch sesjach, uczestnicy dowiedzieli się jak przekształcić swoje pomysły w rynkowy produkt oraz uzyskali podstawy z zakresu własności intelektualnej. W obu spotkaniach udział wzięło średnio 18-22 osób, a na całe wydarzenie zarejestrowało się do tej pory ponad 40 uczestników.

Spotkania poprawdzili: Izabela Paluch – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UJ oraz studiów podyplomowych na Politechnice Krakowskiej i na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Emma Hartig – studentka prawa własności intelektualnej oraz nowych mediów na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Podczas obu sesji wszyscy uczestnicy mieli możliwość aktywnego zadawania pytań oraz dyskusji z prowadzącymi. Na koniec każdej z nich osoby biorące udział w wydarzeniu miały możliwość oceniania poszczególnych modułów.

Pierwsza seria warsztatów otrzymała ocenę 4.9/5 gwiazdek na podstawie 18 przesłanych opinii uczestników.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział.


Najbliższe wydarzenie dotyczące Modeli biznesowych już 28 października o godzinie 16:00.
Akademia LifeScience StartUp prowadzona jest w całości w wersji onlineza pośrednictwem platformy ClickMeeting. Zapraszamy do rejestracji.