Dermatologia – nawiąż współpracę w Hiszpanii, zgłoś swoje pomysły!

641

CATALONIA TRADE & INVESTMENT (ACCIÓ), państwowa instytucja promująca współpracę naukową i biznesową z Regionem Katalonii zaprasza polskie firmy medyczne oraz naukowców pracujących w obszarze dermatologii, do nawiązania współpracy z hiszpańską firmą Almirall.

Armirall to wiodące, hiszpańskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne, mające 13 oddziałów zlokalizowanych w ponad 70 krajach, specjalizujące się w badaniach, rozwoju oraz tworzeniu leków dermatologicznych, a także leków przeciwko objawom spastyczności w SM.

Celem współpracy jest tworzenie nowych rozwiązań na etapie badań lub testów przedklinicznych w zakresie leczenia schorzeń skóry. Za pomocą stworzonej przez firmę Almirall platformy współpracy Almirall Share naukowcy oraz firmy medyczne i farmakologiczne, mają możliwość zgłaszania rozwiązań oraz pomysłów w zakresie tej dziedziny.

Inicjodawca rozpatrzy wszystkie przesłane zgłoszenia, a dla wybranych udzieli wsparcia z zakresu finansowania i rozwoju badań. Dodatkowo wszystkie osoby zarejestrowane na platformie uzyskają dostęp do bazy przemysłowego know-how, gdzie znajdą informacje na temat aktualnych badań oraz rozwoju leków wprowadzanych na rynek.

Nabór do programu trwa do 31.10.2020. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.
Więcej informacji na stronie: https://sharedinnovation.almirall.com/ oraz w broszurze informacyjnej.

Poprzedni artykułDodatkowe środki na działania w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej
Następny artykułCare & Industry together against CORONA – Europejska Platforma Współpracy