Europejski Tydzień Aktywnego i Zdrowego Starzenia – weź aktywny udział!

326
Źródło: Adobe Stock, autor:

Znamy już datę i obszary tematyczne tegorocznego Europejskiego Tygodnia Aktywnego i Zdrowego Starzenia. Trzecia edycja wydarzenia obędzie się w Gdańsku w dniach 18-20 października. Zainteresowani mają już możliwość przesłania swoich zgłoszeń w czterech obszarach tematycznych.

Tegoroczna edycja EWAHA bazować będzie na 10-letnim doświadczeniu AAL Forum – jednego z największych wydarzeń prezentujących technologie mające na celu poprawę jakości życia osób starszych. W tym roku organizatorzy oprócz interaktywnych warsztatów i wystaw przygotowali również liczne sesje plenarne, panele dyskusyjne oraz spotkania matchmakingowe.

Zainteresowani aktywnym udziałem w wydarzeniu, mogą przesłać swoje zgłoszenie w ramach jednego z czterech obszarów tematycznych:

  1. Wpływ programu ALL w obszarze aktywnego starzenia
  2. Europejski program na rzecz aktywnego starzenia w latach 2020
  3. Jak przygotować się na zjawisko starzejącego się społeczeństwa?
  4. Zwiększenie wpływów projektów realizowanych przez AAL

Szczegółowy opis w.w. obszarów tematycznych oraz kryteria wyboru dostępne są na stronie EWAHA. Wnioski można przesyłać poprzez dedykowany formularz rejestracyjny.

Europejski Tydzień Aktywnego i Zdrowego Starzenia się to europejska platforma sieci i wymiany służąca wspieraniu innowacji i współpracy interdyscyplinarnej na rzecz aktywnego i zdrowego starzenia się. Wydarzenie gromadzi partnerów z całej Europy, którzy są zainteresowani promowaniem i wspieraniem zdrowego starzenia się w celu wprowadzania innowacji w nowych modelach usług, takich jak zdrowie i opieka, rozwój i zatrudnienie.

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach TAVOLA
Następny artykułSpołeczność ECHAlliance na pomoc Ukrainie