Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach TAVOLA

611
Źródło: Adobe Stock, autor: monticellllo

Targi TAVOLA odbywające się Belgii tworzą wyjątkową niszę, specjalizując się w żywności i napojach klasy premium. Dzięki koncentracji na produktach najwyższej jakości, TAVOLA zdołała utrzymać pozycję wiodącego wydarzenia stając się liderem targów tej branży w Europie.

Zarówno liderzy rynku, jak i drobni rzemieślnicy gwarantują niezwykły asortyment ściśle wyselekcjonowanych delikatesów oraz pyszne produkty z najwyższej półki. Targi odwiedzane są przez ponad 17 000 osób z ponad 34 krajów, które poznają i smakują wyjątkowe produkty eksponowane przez ponad 500 wystawców.

Uczestnictwo w wydarzeniu to idealna szansa na zaistnienie w świadomości klientów na arenie międzynarodowej, głównie wśród odbiorców z Belgii (82%) i krajów ościennych: Niderlandów (12%), Francji (4%), Luksemburga, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

O swoich wrażeniach z targów opowiedziała nam firma ZPO Janusz Koza, która miała okazję wziąć udział w jednej z misji wyjazdowych.

W trakcie wydarzenia nasi uczestnicy poznali nowe trendy w branży spożywczej w tym napojów, przeprowadzili liczne rozmowy handlowe z firmami dystrybucyjnymi, importerami, oraz producentami szukającymi nowych pomysłów na współpracę. Mamy nadzieję że część z tych kontaktów przerodzi się w przyszłą i owocną współpracę.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułDowiedz się jak inwestują w startupy najlepsi aniołowie biznesu!
Następny artykułEuropejski Tydzień Aktywnego i Zdrowego Starzenia – weź aktywny udział!