
Serdecznie zapraszamy do udziału w indywidualnych konsultacjach w zakresie transferu technologii w sektorze life science i biotechnologii.
Do Państwa dyspozycji oddamy ekspertów z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem i wiedzą dotyczącą współpracy nauka-biznes i komercjalizacji, z którymi można będzie skonsultować indywidualne projekty, będące na etapie TRL 6-9.
Każdy uczestnik programu ma do dyspozycji 8 godzin wsparcia eksperta, na które składa się sama konsultacja jak i odpowiednie jej przygotowanie. Konsultacje prowadzone będą w wybranych tematach z zakresu transferu technologii, z możliwością podziału konsultacji na dwa bloki tematyczne.
Liczba podmiotów korzystających z konsultacji jest ograniczona.
O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym warunkiem udziału jest:
- prowadzenie innowacyjnej działalności w branży Life Science,
- wskazanie konkretnego obszaru tematycznego (Digital Health, Technologie medyczne, Zdrowa żywność i żywienie, Biogospodarka, Uroda i styl życia, Aktywne i Zdrowe Życie),
- działalność na terenie Małopolski,
- wpis do Regionalnej Bazy Wiedzy Life Science.
Zgłoszenia przyjmujemy od 05.08.2021 r. do wyczerpania limitu, za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.
Konsultacje są organizowane przez Klaster Lifescience Kraków we współpracy z Grupą BST sp. z o.o. w ramach projektu pilotażowego „Organizacja struktury zarządczej i animacja Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania w ramach wybranej inteligentnej specjalizacji Województwa Małopolskiego”
