Kariera w Life Science – Sesja Specjalna @#LSOS19

758

Kariera w branży Life Science to bogactwo możliwości rozwoju w pobliżu nauki i jej zastosowań!

Polska biotechnologia to już teraz ponad 200 organizacji, prowadzących innowacyjne badania, które popychają do przodu naukę w Polsce. Polska biotechnologia to już niedługo ponad 12 tysięcy osób, zaangażowanych w prace badawczo-rozwojowe w laboratoriach i rosnąca liczba absolwentów studiów kierunków powiązanych, a zatem coraz większa liczba naukowców i potencjalnych pracowników. Wreszcie, polska biotechnologia to blisko miliard złotych inwestowany w naukę i duży wzrost inwestycji każdego roku.

Przemysł Life Science rośnie szybko, a razem z nich potrzeby pracodawców. Jeszcze 10 lat temu, polscy naukowcy wyjeżdżali za granicę, gdyż było to jedno z niewielu rozwiązań i szansa na karierę w nauce. Dziś jest inaczej – polskie firmy powstają, realizują swoje pomysły, opracowują produkty, a żeby móc rywalizować na globalnym rynku, potrzebują naukowych kompetencji, które uczynią ich globalnymi graczami.

Life Science w Polsce to biotechnologia, technologie medyczne, biogospodarka, żywność, digital health i wiele więcej. Tak duża dywersyfikacja przemysłu, skutkuje zapotrzebowaniem na specjalistów w przeróżnych dziedzinach – od naukowców specjalizujących się w rozwijaniu leków, przez programistów, inżynierów, technologów żywności, a także brokerów technologii. Dziś, kariera w Life Science w Polsce to setki firm, oferujących dziesiątki pozycji w różnych dziedzinach, i szansa dla wielu osób, chcących jednocześnie pracować w nauce i zrobić różnicę.

Firma ExecMind – Life Science Executive Search, organizuje coroczny Panel Kariera w ramach #LSOS19. Podczas panelu, swoje firmy zaprezentują przedstawiciele wiodących spółek z branży Life Science w Polsce. Stanowi to niepowtarzalną szansę, aby poznać kluczowe osoby decyzyjne w firmach oraz zapoznać się, niemalże od środka, z możliwościami rozwoju zawodowego w Life Science. Prezenterzy będą mogli opowiedzieć o swoich organizacjach, powiększyć pule talentów, zareklamować się szerokiej publiczności, a także poznać potencjalnych pracowników, ich zainteresowania i potrzeby.

Przyjdź na panel Kariera aby:

  • Poznać kluczowe osoby decyzyjne w spółkach z branży Life Science
  • Przekonać się jak wygląda praca w firmie biotechnologicznej
  • Poznać ścieżki rozwoju w branży Life Science
  • Przedstawić siebie i przedyskutować swoje możliwości rozwoju kariery
  • Dowiedzieć się, kogo szukają wiodące spółki
  • Znaleźć nowego pracodawcę, bez czekania na wymarzone ogłoszenie

Panel Kariera na #LSOS19 to idealna sposobność, aby podjąć następny krok w Twojej Karierze. Czekamy na Ciebie!

Zajrzyj na BLOG Klastra!

Dołącz do #LSOS19

Poprzedni artykuł#LSOS19 – dołącz do wydarzenia i daj się poznać!
Następny artykułHow to assess your Bioeconomy potential