Poszukujesz nowych źródeł finansowania? Skorzystaj z bezpłatnych konstultacji.

128

Już od lutego br. przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących dostępnych na ryku źródeł finansowania. Konsultacje w formie webinarów, szkoleń, infolinii oraz maili realizowane są poprzez Referat ds. Informacji i Komunikacji Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Kluczowym elementem programu jest także Vademecum – praktyczny poradnik zawierającego opis dostępnych form wsparcia, z których mogą korzystać małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy małopolskich firm.

Vademecum zawiera również informacje o aktualnych formach pomocy przedsiębiorstwom, które znajdują się w  trudnej sytuacji z powodu pandemii Covid-19, oraz innych aktualnych formach wsparcia mających na celu finansowanie i rozwój małopolskich przedsiębiorstw i ich pracowników.

W dokumencie znajdują się linki do odpowiednich instytucji / jednostek / agencji, stanowiących źródło publikowanych informacji, gdzie zainteresowani znajdą szczegóły o dostępnym i aktualnym wsparciu. Vademecum jest na bieżąco aktualizowane.

Link do Vademecum oraz pozostałych poradników opracowanych przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości dostępne są na stronie www.mcp.malopolska.pl

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułZgadnij KTO kryje się za zagadką? – quiz dla Partnerów Klastra
Następny artykułNowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy