Nowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy

1840

Serdecznie witamy firmę EPOL IT Sp. z o.o., naszego nowego Partnera Klastra LifeScience Kraków, przyjętego podczas zebrania Rady Programowej w dniu 17 stycznia.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem instytucji oraz jej ofertą technologiczną:

EPOL IT Sp. z o.o.

Od ponad 15 lat działa w ramach grupy kapitałowej EPOL HOLDING. Zrealizowali ponad 100 projektów, które wspierają biznes i dają przewagę nad konkurentami w dziedzinie telekomunikacji, przemyśle oraz ochronie zdrowia. Zespół EPOL IT brał udział w tworzeniu i wsparciu jednego z czołowych na polskim rynku rozwiązań dla przychodni i gabinetów NFZ, który zbiera i opracowuje dane o pacjencie, udostępnia informacje o lekach, zapewnia obieg e-dokumentów. EPOL IT wspiera narzędzie dla diagnostyki i rehabilitacji mowy i słuchu, które umożliwia wykonanie wielu badań za pomocą jednego urządzenia.

Informacje, oferty oraz dane kontaktowe firmy EPOL IT znajdziesz w jej profilu na naszej Cyfrowej Platformie Współpracy.

Firma EPOL IT była również gościem jednego ze Śniadań Klastra LifeScience Kraków. O realizowanych projektach, ofercie i możliwościach współpracy z Partnerami klastra opowiedział Pavel Bialenik – Marketing Manager. Nagranie ze spotkania dostępne jest na stronie www.lifescienceopenspace.com/programs

Jesteś zainteresowany przystąpieniem do społeczności Klastra LifeScience Kraków? Przeczytaj jak to zrobić!

Poprzedni artykułPoszukujesz nowych źródeł finansowania? Skorzystaj z bezpłatnych konstultacji.
Następny artykułBio International Convention 2023 – prestiżowe targi biotechnologiczne na świecie!