Rusza Hackathon Kraków I-Days – spotkania i warsztaty online

344

Rusza Kraków I-Days! To już jutro! We wtorek, 25 października w godzinach od 9:00-11:00, serdecznie zapraszamy na spotkanie online – część pierwszą Hackathonu Kraków I-Days, która stanowi merytoryczny wstęp do spotkania na żywo w listopadzie!

Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn, Dyrektor Klastra LifeScience Kraków, Organizatora nadchodzącego hackathonu, który opowie o tym dlaczego, jak i po co to robimy!

Gośćmi spotkania będą Panie:

  • Anna Bugajska – Ignatianum, Etyk
  • Ania Włudarczyk – Szpital Wojskowy, Doktor
  • Dominika Grzywnowicz – Szpital Narutowicza, Pielęgniarka

W swoich wystąpieniach opowiedzą o wyzwaniu jakim jest pobyt pacjenta w szpitalu a także o realnych problemach z jakimi zmagają się zarówno pacjenci jak i opiekujący się nimi lekarze. Problemach, które czekają na rozwiązania!

Środa 26 października to dzień warsztatów, które pozwolą zdobyć / poszerzyć umiejętności z obszarów kreatywnego myślenia i wypracowywania rozwiązań oraz efektywnej prezentacji.

  • 9:00-10:30 ->> Design Thinking
    Warsztaty poprowadzi Karolina Perrin –  przedstawicielka Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Projektantka wystaw interaktywnych w muzeach i centrach nauki, edukatorka. Doświadczona trenerka.
  • 11:00-12:30 ->> Pitching
    Prowadzącym warsztaty będzie Przemysław Stanisz – współzałożyciel NorthStar Consulting. Pomaga osiągać sukcesy w sprzedaży oraz marketingu. Aktywnie działa w nowych technologiach i społecznościach startupowych w Europie i USA, pracując jako mówca, trener i mentor.

Wiedza zdobyta w trakcie warsztatów z pewnością przyda się w trakcie poszukiwania i tworzenia rozwiązań dla problemów przedstawionych w hackathonowym wyzwaniu. Łatwiej też będzie przygotować prezentację i przedstawić swoje pomysły i projekty przed gronem jurorów.

Spotkania online odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkań zostanie wysłany do zarejestrowanych uczestników.Serdecznie zapraszamy do udziału

* Spotkania będą nagrywane. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają linki do nagrań.

Rejestracja uczestników hackathonu trwa do 4 listopada. Więcej informacji o hackathonie znajdziesz na naszej stronie.

Pobudź swoją kreatywność! Skorzystaj z porad dotyczących sposobów prezentacji. Weź udział i zostań Zwycięzcą Hackathonu I-Days Kraków. Nagrody i niewątpliwa satysfakcja z działania w dobrej sprawie – czekają!


Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej Klastra w formacie PDF.

Poprzedni artykułZdrowa przyszłość w uprawie roślin – UJ stawia na eko!
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Medical Fair Asia 2022